В селі Курне відбулося перепоховання останків невідомих воїнів Другої Світової війни

03.08.2017

16 липня 2017 року у Свято – Покровському храмі с.Курне протоієрей Володимир Борисов відспівав останки невідомих воїнів Другої Світової війни. "Останки загиблих воїнів були знайдені біля с.Березова Гать пошуковцями під час спільних пошукових заходів, проведених пошуківцями. У двох загиблих військових знайдені капсули з іменами. Тому їх останки родичі заберуть в Башкирію та Омськ. Через 76 років душі воїнів знайшли спокій – сказав настоятель храму протоієрей Володимир Борисов.

За день було знайдено 7 бійців Червоної армії та три смертних медальйони, але на жаль прочиталися лише два з них. Із записок вдалося встановити імена загиблих бійців. Ними виявилися: Піварчук Іван Сергійович 1921 р.н., родом з Росії, Омської області, Саргатське району, д. Кушнайли, і Аюпов Закир Шакирович 1918 р.н., Башкирська АРСР, Ермекеевскій р-н.

Прес-служба Пулинського благочиння.