В селищі Білилівка відбулось храмове свято.

08.06.2017

5 червня 2017 року, у день Святого Духа, в древньому храмі на честь Святої Живоначальної Трійці, в с. Білилівка що на Ружинщині - храмове свято.

Святкову Божественну літургію очолив настоятель храму, благочинний Ружинського церковного округу протоієрей Михаїл Маркевич якому співслужили майже всі священники благочиння. За літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Разом з духовенством за богослужінням молилися чисельні парафіяни та прочани, які прийшли чи приїхали з різних куточків Ружинського та Козятинського районів, щоб молитовно розділити радість престольного свята.

Богослужіння оспівували два місцевих хора.

До Святих Тіла та Крові Господніх приступило багато як маленьких так і великих вірян.

Після літургії відбувся хресний хід навколо храму, після якого отець Михаїл виголосив слово проповіді та привітав всіх з святом побажавши міцного здоров'я, миру в серцях і на нашій Батьківщині, та запросив всіх на святкову трапезу.

Прес-служба Ружинського благочиння.

В селищі Білилівка відбулось храмове свято.