Вечір колядок у Баранівці!

13.01.2015

14 січня 2015 року, черговий благодійний вечір духовного різдвяного відпочинку відбувся у Баранівському благочинні. Районний Палац Культури зібрав доволі багато місцевих мешканців, представників міської і районної влади, священиків округу, а також гостей із сусідніх сіл.

Особливим і дорогим гостем на заході був Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Перед початком святкового концерту Владика разом із духовенством відвідав вернісаж, на якому були представлені доволі цікаві і різноманітні дитячі роботи.

Вечір колядок у Баранівці був поставлений по особливому. До господарської хатини по черзі заходили різні церковні хори, усі святково вінчували, бажали миру і злагоди, звичайно колядували і щедрували. У великому захваті глядацький зал був від милих і щедрих дитячих виступів. Колядували також усі священики благочиння на чолі із благочинним, протоієреєм Романом (Клим).

На закінчення концерту Владика Никодим подякував усім колективам за участь, а усім присутнім у залі побажав у доброму здоров'ї та крепості дочекатися наступних різдвяних зустрічей.

Вечір колядок у Баранівці!