Вечір пам'яті Володимира Шинкарука

17.01.2015

14 січня 2015 року, у Житомирському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги відбувся вечір світлої пам'яті відомого на теренах нашої держави композитора, прозаїка, виконавця власних пісень, заслуженого працівника Культури і просто чудової людини - Володимира Шинкарука.

На пам'ятний захід зібралося доволі багато житомирян, серд них представники влади, відомі артисти, люди творчості та мистецтва.

Присутній на вечорі архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим у наданому слові підкреслив добре серце спочилого поета, його велику любов до Бога, святої Церкви і Вітчизни. Владика згадав прекрасні моменти проведені із композитором разом, висловив співчуття рідним, а також виголосив Вічну пам'ять рабу Божому Володимиру. Прозвучав церковний спів Житомирської музичної капели "Орея".

Присутні у залі глядачі, згадуючи світлу пам'ять Володимира Шинкарука мали змогу переглянути виступи відомих житомирських колективів та артистів.

Вечір пам'яті Володимира Шинкарука