Величаєм Тебе Святий апостоле наш Іоане Богослове.

10.10.2012

Величаєм Тебе Святий апостоле наш Іоане Богослове.Величаєм Тебе Святий апостоле наш Іоане Богослове.

9 жовтня, день прославлення Святого апостола і Євангеліста Іоана Богослова, село Коростки Любарського округу відзначає з великою радістю, адже це свято їх небесного покровителя. Кожен житель цього маленького села лине у свій Храм розділити це торжество і возрадуватись один з одним прославляючи свого люблячого Ходатая.

За Святою Трапезою любов’ю наповнюються душі людей, а за ними і цей Святий Храм наповнюється благоговійним невидимим ароматом слави Божої. Свято стає ще більш яскравішим, бо воно сповнене молитовного настрою і підсилене соборним служінням запрошених на торжество священнослужителів.

Прихожани разом з настоятелем ієреєм Володимиром Воробєм радо вітали гостей які приїхали на святкування, і разом з ними по закінченні Божественної Літургії хресною ходою возвеличили свого небесного покровителя Святого Апостола і Євангеліста Іоана Богослова.

Прес-служба Любарського благочиння.

Величаєм Тебе Святий апостоле наш Іоане Богослове.