Велика Субота. Божественна літургія святителя Василія Великого у кафедральному соборі м. Житомира!

11.04.2015

11 квітня 2015 року, у Велику Суботу, накануні Світлого Христового Воскресіння, у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено святу Божественну літургію святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської. Молитву очолив керуючий Житомирською єпархією, Високопреосвященніший архієпископ Никодим.

У Велику Суботу Церка Христова тримає згадку тілесного погребіння Господа нашого Ісуса Христа і Його зшестя до пекла. В цей день літургія на своєму початку поєднується із Вечірнею. На Вечірні читається 15 старозавітніх парамій. Після заамвонної молитви освячується вино та хліб.

Церква Христова, разом із своїми вірянами знаходиться в очікуванні звістки про Світле Господнє Воскресіння...