Велике свято у Великій П’ятигірці

27.09.2017

Двадцять другого вересня велике свято зібрало мешканців та численних гостей Великої П’ятигірки. Яскраво і велелюдно відзначали День села. Настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму протоієрей Олександр Худяков узяв участь у святкових урочистостях.

Будинок культури ледве вмістив бажаючих побачити та послухати концертну програму. Місцеві жителі: від старого до малого – та гості чекали початку цікавого дійства. На зустрічі поколінь гортали сторінки історії села, яка починається у 14-му столітті, раділи давнім знайомим та трудовим і творчим успіхам земляків. На святковий захід завітали голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський, голова районної ради Софія Томашевська , народний депутат України Олександр Ревега, керівник ТОВ «Щедра Нива» Василь Шлейко, керівник ТОВ «В. П. КОЛОС» Інна Поліщук та інші підприємці й меценати і головний організатор та натхненник свята – сільський голова Олег Коріненко.

Настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Великої П’ятигірки протоієрей Олександр Худяков подякував селянам за гостинність, мудрість і сердечність: «Велика П’ятигірка носить таку назву не лише тому, що розміщується на п’яти пагорбах. Тут живуть люди великої душі і щедрого серця. Милості вам Господньої, Божої помочі в усіх благих починаннях!»

Священик благословив усіх жителів та гостей села і добру справу – щорічне традиційне свято.

Яскраву й різноманітну концертну програму підготували артисти Бердичівського районного Центру культури і дозвілля, учасники художньої самодіяльності сільського клубу та юні мешканці Великої П’ятигірки, порадувавши натхненним співом, оригінальними хореографічними композиціями й іскрометним гумором. Шановні гості адресували великоп’ятигірцям теплі слова і сердечні побажання. Спонсори та меценати вручили подарунки тим родинам, у яких цього року народилися дітки, сімейним парам, котрі відзначили піввіковий ювілей подружнього життя, і молодятам, що зіграли весілля у 2017-му. Особлива шана та повага – кращим трудівникам різних професій: їх працю й досягнення також відзначили Почесними грамотами і подарунками. Місцева жителька Любов, парафіянка Свято-Хрестовоздвиженського храму, подарувала землякам власний вірш. І довго лунали мелодії українських пісень, панувала атмосфера миру й злагоди, відчувалося: День села – свято духовного єднання. Дійство завершилося частуванням смачним кулішем і розважальною програмою…

Миру, добра та нових звершень вам, жителі Великої П’ятигірки, любові до рідної землі і Божого благословення.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Велике свято у Великій П’ятигірці