Великопосні богослужіня в Свято-Покровському храмі села Гальчин.

07.03.2012

Великопосні богослужіня в Свято-Покровському храмі села Гальчин. 7 березня 2012, року по благословенню Єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, священики Андрушівського благочиння почали чередування великопосних богослужінь в Свято-Покровському храмі села Гальчин.

На протязі Великого посту священники , які не звершують богослужіння серед тижня на парафії, приїздитимуть в храм благочинного для звершення Літургії Передосвячених Дарів.

Великопосні богослужіня в Свято-Покровському храмі села Гальчин.
В середу о 8-мій годині ранку в Свято-Покровському храмі були відслужені великопосні Царські часи, чин ізобразительних та вечірня з Літургією Передосвячених Дарів. Божественну Євхаристію очолив ієрей Назар Палашовський, настоятель Свято-Пантелеймонівського храму с. Бровки, у співслужінні ієрея Павла Гуцалюка, настоятеля Свято-Іоанно Богословського храму с. Миньківці та ієрея Димитрія Ільчука, настоятеля Свято-Покровського храму с. Городківка.

Після отпусту отець Назар привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та подякував прихожанам за спільну молитву.

Прес-служба Андрушівського округу.

Великопосні богослужіня в Свято-Покровському храмі села Гальчин.  Великопосні богослужіня в Свято-Покровському храмі села Гальчин. Великопосні богослужіня в Свято-Покровському храмі села Гальчин. Великопосні богослужіня в Свято-Покровському храмі села Гальчин.