Весняна толока!

03.04.2015

2 квітня 2015 року, прихожани Свято-Ольгинського храму міста Житомира, а також місцеві жителі району зібралися разом на весняну толоку - прибирання паркової прилеглої до храму території. Також до спільного заходу долучилися учні школи та ліцею. Разом із усіма трудився і настоятель церкви, протоієрей Діонісій Грицаюк.

Після очищення території було розпочато озеленення парку. Отець Діонісій розповів, що планується висадити понад вісімсот садженців, котрі прикрасять територію церкви та паркової зони відпочинку. Добра праця на благо збереження і підтримки природи на належному рівні поєднала в єдиному дусі усіх.

Настоятель Свято-Ольгинської парафії подякував присутнім за потрібну і вагому допомогу, побажав аби в швидкому часі парк на Мар'янівці став одним із кращих принад міста Житомира.