Весняне відродження будівництва.

05.04.2012
Весняне відродження будівництва.

По закінченні зимових холодів в м. Коростишеві відновились будівельні работи по возведенню нового храму. Завозяться нові будівельні матеріали: цегла, пісок, цемент та інші. На благо будівництва працює багато місцевих прихожан, а з 2 квітня - професійна будівельна бригада.

І що головне - багато небайдужих до цієї Богоугодної справи. Так 4 квітня 2012 року, по благословінню настоятеля храму храму Різдва Пресвятої Богородиці, архимандрита Якова (Шумова), працювали вихованці Коростишівського професійного аграрного ліцею. Весняне відродження будівництва.

Майстер виробничого навчання Шметан Галина Леонідівна керувала учнями, які з задоволенням працювали на будівництві. Це вже не перша допомога вихованців ліцею. Учні агроліцею працювали також на благоустрої території храму Різдва Пресвятої Богородиці.

Отець Яков молитовно подякував вихованцям ліцею на чолі з майстром, Галиною Леонідівною, та побажав їм многая і благая літа.

Прес-служба Коростишівського округу.

Весняне відродження будівництва.Весняне відродження будівництва.