Вхід Господній до Єрусалиму: богослужіння в Оліївці.

30.04.2013

Вхід Господній до Єрусалиму: богослужіння в Оліївці.28 квітня 2013 року, на свято Входу Господнього до Єрусалиму, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Оліївки відбулося урочисте богослужіння. Літургію відслужив настоятель храму ієрей Володимир Івасенко.

На святковому богослужінні були присутніми віряни з сіл Оліївки і Піщанки, багато з яких, готуючись до світлого Христового Воскресіння приступили до причастя.

Після служби всі віряни вистроїлись навколо церкви і настоятель, по традиції освятив вербу, яку люди тримали у руках. Територію храму, після служби і освячення верби всі покинули у святковому піднесеному настрої.

Того ж дня, о 12-тій годині дня зібрались оліївські діти на черговий урок воскреслої школи. Заняття проводили ієрей Володимир разом з матушкою Ольгою. Темою заняття були воскресіння Лазаря і вхід Господень до Єрусалиму. Під час заняття діти зробили стінгазету.

Прес-служба Житомирського районного благочиння.

Вхід Господній до Єрусалиму: богослужіння в Оліївці.