Від Свято-Іоанно-Богословського храму с. Скраглівка передано до старостату округу вантаж із допомогою жителям Херсонщини

11.06.2023

У парафіях Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви збирають допомогу для жителів Херсонщини, які постраждали від повені внаслідок підриву російськими загарбниками Каховської ГЕС. Дев’ятого червня 2023-го року віруючі Свято-Іоанно- Богословського храму с. Скраглівка передали до старостату округу вантаж із одягом та взуттям.

Парафіяни Свято-Іоанно-Богословського храму с. Скраглівка (настоятель – протоієрей Андрій Корнющенко) долучилися до спільної справи, що об’єднала мешканців громади Скраглівського старостинського округу. Люди зібрали та відправили до пункту прийому одяг і взуття для дорослих та дітей. Нині формують наступні вантажі з продуктами харчування, картоплею, консервацією тощо.

Милосердя – дар від Бога. Збір допомоги для жителів підтоплених районів Херсонщини триває.

Пресслужба Бердичівського благочиння.