Від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева відправили чергову партію допомоги для потреб ЗСУ і всіх нужденних

22.02.2023

Двадцять першого лютого, у вівторок Сирної седмиці, духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева відправили до Гуманітарного штабу Бердичівщини чергову партію допомоги для потреб Збройних Сил України, внутрішніх переселенців і тих, хто потребує підтримки.

До вантажу, сформованого стараннями й трудами священства та віруючих Свято-Миколаївського собору, приєднали свою допомогу інші парафії Бердичівського благочиння. Додали також домашню випічку, що приготували для благодійного ярмарку «Святкуємо Масницю – допомагаємо ЗСУ», проведеного 19-го лютого, у Неділю м’ясопусну. В кожний смаколик вкладено тепло душі, іскорки любові та побажання скорішої перемоги.

До пункту прийому завезли різні хлібобулочні вироби, фрукти, мед, варення, консервацію тощо.

Нехай Господь оберігає наших воїнів і посилає їм Свій захист…

Прес-служба Бердичівського благочиння.