Відбулась сповідь Черняхівського благочиння.

16.03.2012

Відбулась сповідь Черняхівського благочиння.У п'ятницю третьої седмиці Великого посту, 16 березня, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Божественну Літургію святителя Григорія Двоєслова у Свято-Георгіївському храмі смт.Черняхів.

Відбулась сповідь Черняхівського благочиння.Його Преосвященству співслужили: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянников), благочинний округу архім. Климент (Пінчук), а також священики Черняхівського благочиння. Перед Богослужінням відбулась сповідь окружного священства, яку провів духівник району.

Після отпусту Літургії Владика звернувся до прихожан із проповіддю:

"Впродовж цих святих днів Великого посту, дорогі браття та сестри, ми з вами трудимся, навчаємось любити,Відбулась сповідь Черняхівського благочиння. творити добрі справи, вчимось проявляти себе у молитві, відкривати своє серце, свою душу присвячувати Богові. Великий піст - це весна подвигу, час відведений для нашого покаяння перед Творцем. Покаяння... Як непросто покаятись. У нас невистачає терпіння, невистачає любові та смирення. Проходять роки, минають століття, а людство залишається таким самим, грішним, невизнаючим своїх провин. Великий піст - це дар Богу, дар який ми всі повинні принести Богу."

По завершенні своєї промови єпископ привітав причасників із прийняттям Святих Тіла та Крові Господньої, подякував усім за спільну молитву, а також користуючись нагодою попросив у всіх прощення.

Відбулась сповідь Черняхівського благочиння.Відбулась сповідь Черняхівського благочиння.Відбулась сповідь Черняхівського благочиння.Відбулась сповідь Черняхівського благочиння.Відбулась сповідь Черняхівського благочиння.