Відбулася сповідь Баранівського благочинного округу.

28.03.2012

У Житомирській єпархії продовжується сповідь духовенства по благочинних округах.

28 березня, у Свято-Різдва-Богородичному храмі міста Баранівка, відбулось таїнство Покаяння священства Баранівського благочиння.

Після сповіді була звершена Свята Божественна Літургія Передосвячених Дарів, яку очолив Преосвященніший Никодим єпископ Житомирський і Новоград-Волинський.Відбулася сповідь Баранівського благочинного округу.Відбулася сповідь Баранівського благочинного округу.

Співслужили Архіпастирю благочинний округу, духівник, а також священство Баранівського благочиння.

Затамовуючи подих та уважно слухаючи постовий наспів хору, прихожани Свято-Різдва-Богородичного храму возносили свої молитви до Всемогутнього.

Після співу "Отче наш..." бажаючі причастились Святих Христових Таїн. Преосвященніший владика Никодим, по заамвонній молитві, звернувся до духовенства та прихожан парафії з постовим вітанням та настановчим словом проповіді.

Причасників Архіпастир привітав із прийняттям Святих Тіла та Крові Господніх.

Прес-служба Житомирської єпархії

Відбулася сповідь Баранівського благочинного округу.Відбулася сповідь Баранівського благочинного округу.Відбулася сповідь Баранівського благочинного округу.