Відбулося чергове засідання Богословсько-літургічної комісії Житомирської єпархії.

20.10.2012

10 жовтня, у середу, в приміщенні недільної школи Свято-Преображенського кафедрального собору відбулося чергове засідання Богословсько-літургічної комісії Житомирської єпархії.

Очолив зібрання голова комісії - благочинний Ружинського округу протоієрей Михаїл Маркевич. Засідання пройшло у повному складі.

Серед питань порядку денного були: редагування богослужбових текстів ново прославленим святим Житомирської землі, котрі мають бути подані на розгляд Священного Синоду Української Православної Церкви.

Також, за благословенням керуючого Житомирською єпархією Високопреосвященнійшого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, комісія заслухала пропозиції двох кліриків єпархії. Серед запропонованого було: створення катехізаторського посібника для тих, хто готується прийняти Хрещення, а також майбутніх хрещених батьків. Також, було розглянуто і вивчено текст молитви, котрий пропонується для використання серед клірошан православних храмів.

Комісія розглянула інші питання, котрі було заплановано до розгляду на минулому зібранні.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького благочиння.