Відбулося урочисте святкування Престольного дня в Свято-Нікольскому храмі смт. Ружин!

23.05.2017

22 травня 2017 року, у день пам`яті перенесення мощей святителя і чудотворця Николая з Мір Лікійських у Бар, в Свято-Нікольскому храмі смт. Ружин відбулося урочисте святкування Престольного дня.

Божественну літургію очолив настоятель храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова с. Топори прот. Иосиф Батько в співслужінні настоятеля храма іменинника прот. Володимира Бринзюка та духовенства благочиння.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир та спокій в нашій державі.

Проповідь після запричасного виголосив настоятель Свято-Дмитріївського храму с. Крилівка ієромонах Максим (Осаволюк).

У цей день Нікольский храм був заповнений богомольцями, які приступили до причастя Святих Христових Таїн.

Після літургії відбувся хресний хід навколо храму, який очолив благочинний Ружинського церковного округу прот. Михаїл Маркевич, по завершенні якого, отець благочинний звернувся до богомольців зі словами привітання з нагоди Престольного свята.

На завершення святкування Престольного дня для усіх була запропонована святкова трапеза.

Прес-служба Ружинського благочиння.