Відвідини постраждалих у зоні АТО

22.08.2014

В черговий раз духовенство Житомирської єпархії відвідали постраждалих у зоні АТО, що проходять реабілітаційний курс лікування у Житомирському військовому госпіталі. У цей раз священики, аби підбодрити та порадувати бійців взяли із собою діточок.

Під час візиту, благочинний Житомирського району прот. Богдан Лядобрук, настоятель Свято-Серафимівського храму м. Житомира прот. Димитрій Гайдай та клірик Свято-Хрестовоздвиженського храму ієрей Григорій Маркевич обійшли та окропили водою палати та військових, освятили принесені плоди, роздали кожному фрукти та молитвослови, аби поранені могли гідно підготуватися до прийняття святих Христових Таїн.

Після візиту залишилися задоволеними і священики, і лікарі, котрі завжди чекають духовенство, і найголовніше військові, підтримка для яких у теперешній час є надзвичайно важливою.

Відвідини постраждалих у зоні АТО.