ВИХОВАНЦІ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ РАЗОМ ІЗ ВЧИТЕЛЯМИ ПРИСТУПИЛИ ДО ТАЇНСТВА СПОВІДІ

01.04.2014

"Початок посту — це час покаяння, це день спасення.
Душе, чувай і зачини входи похотей, взираючи до Бога"

(Канон утрені першого понеділка посту).

Великий піст — це для кожного християнина час духовної боротьби, у якій беруть участь і душа, й тіло. Душа бере участь через ревну молитву й розважання, через чування над змислами, практику чеснот і добрих діл. Це внутрішнє наставлення душі проявляється назовні через піст і покутні діла нашого тіла. Без умертвлення тіла нема духовного посту. "Наскільки відіймеш тілу, — каже святий Василій Великий, — настільки додаси своїй душі блиску духовного здоров'я. Бо не збільшенням сили в нашому тілі, а витривалістю душі й терпеливістю в прикрих досвідах здобуваємо силу проти невидимих ворогів".

Великий піст - це підготовка християн до найголовнішого свята – Воскресіння Христового. Настав час ідея всіх вірних особливої молитви, посту та духовної підготовки до празника Пасхи. Це наставлення Церкви найкраще втілюється на заняттях у процесі навчання недільної школи. Саме тут у циклі «Великий піст» вчителі розкривають тему, що стосується християнського життя учнів.

Цікаве і яскраве викладання уроку не забезпечать того, щоб учень недільної школи: не просто прослухав урок, а зрозумів його і захотів втілювати в життя ті Біблійні істини, які йому надає вчитель.

Тому 22 березня 2014 року, у суботу третьої седмиці святої Чотиридесятинці,в Свято - Преображенському кафедральному соборі міста Житомира була відслужена Божествена літургія, під час якої діти та вчителі воскреслої школи приступили до таїнства сповіді та причастя святих Тіла та Крові Господніх.

Окрасою Божественної літургії був церковний спів дитячого хору «Дзвіночки» під керівництвом Мініної Олени Анатоліївни. Очолив богослужіння клірик кафедрального собору - протоієрей Сергій Грицаюк. В учнів таїнство сповіді та причастя прийняв духівник школи – Микола Синюк. Сподобилися приступити в цей день близько 50 вихованців недільної школи.
У соборному єднанні поєдналися спільні молитви дітей та вірян.

Хотілося б, щоб кожен, хто читає ці слова, побачив, що дає недільна школа через молитву, навчання та добрі вчинки дітей.

Вчитель недільної школи Глущук Вікторія.

ВИХОВАНЦІ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ РАЗОМ ІЗ ВЧИТЕЛЯМИ ПРИСТУПИЛИ ДО ТАЇНСТВА СПОВІДІ