Вільха. Архієпископ Никодим очолив Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого у Свято-Покровському храмі.

01.04.2017

1 квітня 2017 року, в день особливого Великопостового свята, Похвали Пресвятої Діви Богородиці, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Романівське благочиння Житомирської єпархії.

Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого Владика звершив у величному Свято-Покровському храмі селища Вільха.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: настоятель парафії схіархімандрит Амфілохій (Волощенко), благочинний Романівського району прот. Ярослав Коверчук, священики благочиння та запрошене на свято духовенство. Молитва архієрейським чином зібрала чимало вірян.

Після закінчення літургії бажаючі приступили до святих Христових Таїн.

Насамкінець архієпископ Никодим звернувся до духовенства та мирян із словом проповіді.