Вінниця. Митрополит Никодим взяв участь в урочистому богослужінні з нагоди 55-річчя митрополита Вінницького і Барського Симеона!

05.11.2017

5 листопада 2017 року, у Неділю 22-гу після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святу Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Вінниці. Богослужіння відбулось з нагоди 55-річчя митрополита Вінницького і Барського Симеона, котре правлячий архієрей Вінницької кафедри відзначив нещодавно.

Відбулася урочиста Божественна літургія, яку відправили архієреї з України, Білорусі, Молдови та Греції у співслужінні священиків Вінницької єпархії і численних гостей у священному сані. Очолив літургію Високопреосвященніший митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел.

Особливої урочистості і духовного піднесення святкуванню додавала присутність у храмі мощей святого великомученика Димитрія Солунського, які 2 листопада доставив у Вінницю грецький архієрей – митрополит Верійський, Науський та Кампанійський Пантелеїмон.

Під час літургії підносилася молитва за мир Україні. Також сугубі молитовні прохання були виголошені за здоров’я Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, котрому цього дня виповнилося 73 роки, і за митрополита Симеона, який відзначає свій день народження 3 листопада.

По закінченні літургії був відправлений подячний молебень перед мощами святого великомученика Димитрія і виголошене многоліття Блаженнішому Митрополиту Онуфрію і Високопреосвященнішому митрополиту Симеону.

Владику Симеона привітав митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, а також митрополит Верійський Пантелеімон та подарував владиці Симеону ікону святого великомученика Димитрія та пам’ятну панагію. До вітань духовних осіб приєдналися керівники області і м. Вінниці.

Інформаційне джерело: офіційний веб-сайт Вінницької єпархії УПЦ.