Вітання від недільної школи

17.01.2015

Цього року Різдво у Свято-Олександро-Невському храмі с. Ягодинка Романівського благочиння святкувалось із особливим піднесенням. Адже вперше, із своїм вертепом мали виступати вихованці недільної школи. Дітки дуже хвилювалися. Проте не менше хвилювалися і їх мами та бабусі, та й усі присутні.
Довгоочікуване дійство відбулося відразу після закінчення святкового богослужіння 7 січня. Чотирнадцять діточок у вертепник костюмах вишикувались у храмі.

Підготовкою святкового вертепу керував настоятель храму о.Андрій разом із директором місцевої школи Іриною Дмитрівною. Діти не могли висловити позитивних емоцій після закінчення виступу. А всі прихожани на радощах не стримували сліз, адже вперше у селі відбувся подібний захід.

Після вертепу о.Андрій привітав діток із святом Різдва та роздав усім солодкі подарунки, які для храму спонсорувала директор кондитерської фабрики «Житомирські ласощі» Тетяна Феофанівна.

Звичайно, діти лише розпочинають своє навчання у недільній школі і це їх дебют, але пережиті емоції та неповторна радість як у дітлахів, так і у глядачів залишиться надовго.

Ієрей Андрій Кобетяк

Вітання від недільної школи