Візит до храму.

19.05.2012

Візит до храму.Візит до храму.

16 травня 2012 року в сільській раді села Гальчин що на Андрушівщині відбувся семінар?з'їзд керівників сільських рад з Житомирської одласті. Проводив семінар сільський голова Сушко Михайло Григорович у супроводі голови Андрушівської районної ради Мельника Олександра Вадимовича.

Одна за одноювідвідували поважні гості громадські споруди села: медичний пункт, будинок культури, дитячий садочок та школу. Також керівники відвідали Свято-Покровську церкву, настоятель храму благочинний Андрушівського округу прот. Миколай Гаврилів радісно зустрів керівників словами пасхального вітання: «Христос Воскрес», після короткої промови почесні гості приклонилися до святих ікон та поставили свічки.

Все керівництво було задоволене тим, що на завершення свого візиту вони відвідали духовний осередок села.

Прес-служба Андрушівського округу.

Візит до храму.