ВЛАДА ТА ЦЕРКВА ВШАНУВАЛИ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ТА ЖЕРТВ АТО

11.05.2018

9 травня, в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Пулини разом з усією Україною вклонилися Героям, які ціною власного життя відстояли мир, свободу і незалежність, врятувавши світ від нацистської навали.

9 травня 2018 року, з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом, керівники району та церков разом взяли участь у святковій церемонії вшанування жертв Другої світової війни та жертв АТО.

Церковнослужителі та державні посадовці на чолі з головою Пулинської райдержадміністрації Байдою В.М., головою Пулинської районної ради Липком А.П., головою Пулинського ОТГ Гаврилюком О.С. взяли участь у церемонії покладання квітів до Братської могили, та могили воїна АТО Ковнацького Сергія Миколайовича на селищному кладовищі. Того ж дня була відслужена міжконфесійна панахида.

Настоятель Свято – Миколаївського храму смт.Пулини протоієрей Василій Волосянський також прийняв участь у даній церемонії присвяченій 73-ій річниці Перемоги над нацизмом.

Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання, після чого був запалений Вічний вогонь.

Тож хай ніколи не заростають стежки до пам’ятників та обелісків, і хай завжди там будуть квіти. Нехай священний вогонь Перемоги буде оберегом долі українців на многії літа.

Прес-служба Пулинського благочиння.