Владика Никодим вручив дипломи випускникам Володимир-Волинського Регентського Духовного Училища.

07.06.2012

5 червня 2012 року, у вівторок, у Володимир-Волинському Регентському Духовному Училищі відбувся черговий, вже тринадцятий випуск регентів-псаломщиків. Цьогоріч випускалося десять студентів, серед яких чотири дівчини та шість хлопців, з яких один у діаконському сані.

Торжество розпочалося урочистою Божественною Літургією, яку очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. За Богослужінням, Владиці співслужили: ректор Духовного Училища, прот. Олексій Никитюк, а також священики-викладачі закладу. Під час Божественної Євхаристії співав хор регентів-випускників.

По закінченню Богослужіння був відслужений подячний молебень. Владика Никодим привітав ректора Регентського Училища, а також випускників, благословивши та окропивши іх святою водою.

Після короткої перерви, розпочалася урочиста частина свята, на якій був присутній архієпископ Никодим, ректор Училища, прот. Олексій Никитюк, викладачі, випускники та їх батьки.

Першим до слова привітань був запрошений Житомирський Архіпастир. У своєму вітанні, Владика подякував вчителям за прикладені зусилля та працю, батькам висловив подяку за правильне духовне виховання, а випускникам побажав Божої милості, стійкості у вірі, а також майбутнього християнського зростання на благо Православної Церкви.

Після Владики Никодима, свої вітання та побажання висловив ректор закладу, вчителі та батьки. В знак своєї любові та подяки, випускники, підготували для викладачів теплі привітаня та букети квітів.

Кожному студенту-випускнику, архієпископ Никодим, вручив диплом, про закінчення Регентського Духовного Училища, Православний молитвослов та ікону.

Урочистості завершились святковим концертним виступом, який підготовили випускники.

Прес-службаЖитомирської єпархії.