Воскресна школа Свято-Успенського архієрейського собору Житомира відвідали святині Києва!

05.06.2021

5 червня 2021 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима вихованці воскресної школи Житомирського Свято-Успенського архієрейського собору відвідали святині міста Києва.

Паломники були у Києво-Печерській Лаврі де поклонилися преподобним у Дальніх та Ближніх печерах, відвідали собор Успіння Пресвятої Богородиці та Трапезний храм в честь Антонія і Феодосія Печерських у Верхній Лаврі.

Окрім цього діти та їх батьки побували у Голосіївському Свято-Покровському та Китаївському Свято-Троїцькому монастирях.

Паломників супроводжував настоятель Свято-Успенського собору протоієрей Віктор Голубовський та клірик собору ієрей Петро Михальчук.

З вдячністю Милосердному Богу діти та дорослі у духовному піднесенні, збагаченні духовно повернулись додому у Житомир!