Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа. Архієрейське богослужіння у другому кафедральному соборі!

25.05.2017

25 травня 2017 року, Церква Христова відзначає одне із двунадесятих свят, котре є першим після Світлого Воскресіння Господнього - Вознесіння із землі на небо Христа Спасителя.

В цей день чисельні вірні зібрались на архієрейську Божественну літургію у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі. Богослужіння у співслужінні кліриків храму очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Під час літургії духовенство та вірні молились за мир в Україні. На завершення служби Владика привітав усіх зі святом, закликав до духовної радості з нагоди свята, побажав благополуччя та миру у серці кожного віруючого.