Вручення свідоцтв вихованцям недільної школи Свято-Троїцького кафедрального собору

20.03.2015

15 березня, у третю неділю Великого посту, голова відділу релігійної освіти і катехізації сім’ї та молоді Житомирської єпархії протоієрей Валентин Мороз вручив вихованцям недільної школи Свято-Троїцького кафедрального собору свідоцтва з індивідуальними атестаційними знаками про участь у Громадському огляді знань 2 рівня.

Вручення відбулося у храмі після Божественної літургії. 18 діток отримали спеціально виготовлені свідоцтва 1 та 2 рівня. Діти, які приєдналися до навчання нещодавно отримали свідоцтва 1 рівня, а ті хто пройшов 1 рівень у минулому році отримали свідоцтва 2 рівня.

Свідоцтво з відзнакою отримала - Стрельцова Марія. Марія відвідує храм з мамою з раннього дитинства. Майже не пропускає Богослужіння. У свої 12 років читає на кліросі під час Богослужінь на рівні дорослого.

«Мета огляду не оцінювання, а навчання дітей допомагати і підтримувати один одного у навчанні та підказка викладачам якій темі потрібно приділити більше уваги.»,- сказала викладач Лариса Юріївна Барановська.

Отець Валентин привітав дітвору зі святом та побажав успіхів у здобутті знань протягом поточного року.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу.