Всеукраїнський хресний хід миру та любові завершив своє перебування у Житомирській єпархії!

21.07.2016

21 липня 2016 року, в день пам'яті ікони Божої Матері - "Казанська" урочистий Всеукраїнський хресний хід миру, любові та молитви за Україну завершив свій шлях Житомирською єпархією. Прочан сьогодні зустрічали в Овруцькій єпархії Української Православної Церкви.

На святкову подію передачі чудотворних ікон Божої Матері прибув архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та митрополит Овруцький та Коростенський Віссаріон.

Владики разом із священством та паломниками звершили молебень та промовили вітальні слова. Із Божим благословінням хрестоносці рушили далі молячись за мир та спокій в Україні.

Прес-служба Новоград-Волинського округу