24.05.2012

Вулицями Ружина пройшов Хресний хід.

22 травня, у день, коли Православна Церква святкує перенесення мощей Святителя Миколая, особливі торжества відбулися у Білилівці та Ружині.

Вулицями Ружина пройшов Хресний хід.

У Білилівці у Свято-Георгіївському храмі правий приділ присвячений Святителю Миколаю. Соборну Божественну літургію звершив настоятель храму протоієрей Михаїл Маркевич у співслужінні священиків Віктора Врублівського та В’ячеслава Слободянюка.

У Ружині священики та прихожани звершили Хресний хід центральними вулицями селища.

Вулицями Ружина пройшов Хресний хід.

У Свято-Параскевському храмі, що у сусідньому с. Заріччя, Божественну літургію звершив протоієрей Миколай Пилюта у співслужінні настоятеля храму Володимиром Бринзюком та священиків благочиння. Звідти Хресним ходом православні пройшли до Свято-Миколаївського храму, будівництво якого триває.

Урочистий хід з хрестом, хоругвами, Євангелієм, іконами Святого Воскресіння Христового та Святителя Миколая очолив благочинний округу протоієрей Михаїл Маркевич. Піснеспівами величали учасники ходу Святителя Миколая Мир Лікійського.

Будуючи новий Свято-Миколаївський храм, віруючі відроджують і продовжують традицію вшанування Святителя Миколая в Ружині.

Прес-служба Ружинського округу.