Як разом із учасниками великого хресного ходу паломники із Житомирської єпархії дібрались Почаївської Лаври!

31.08.2019

25 серпня 2019 року, в день пам'яті Собору Житомирських святих велелюдний хресний хід із Кам'янець-Подільського дійшов до Святогірської Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Разом із усіма, у багатотисячному натовпі були і паломники з Житомирської єпархії, а ще серед десятків списків чудотворних образів Богородиці - образ Матері Божої "Подільська", що зберігається у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі.

Групу Житомирських прочан супроводжував настоятель Свято-Ольгинського храму м. Житомира протоієрей Діонісій Грицаюк.

У воротах Почаївської обителі паломників вічно живими словами "Христос Воскрес" зустрів намісник Лаври митрополит Почаївський Володимир.

Духовенство та паломники мали можливість поклонитись святиням древнього монастиря, помолитись перед чесними мощами преподобних Іова та Амфілохія, чудотворною іконою Богоматері Почаївською, приложитись до стопи Божої Матері. В цей час Подільський образ Богородиці знаходився у Свято-Троїцькому соборі і до нього мали можливість приклонитись бажаючі.