Ювілей хіротонії благочинного.

26.04.2013

В середу 24 квітня у Спасо-Преображенському храмі м. Новограда-Волинського була звершена літургія Передосвячених Дарів. Очолив службу благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу, настоятель храму прот. Стефан Маркевич. Йому співслужили ієрей Сергій Аракелов, настоятель Свято-Покровського храму с. Ярунь, настоятель Свято-Іоанно Богословського храму с. Косенів ієрей Володимир Користятинець.

Проповідь виголосив настоятель парафії о.Стефан. Вкінці богослужіння керуючий прес-службою благочиння священик Сергій Матвійчук від кліриків всього округу привітав отця благочинного з 25- літтям священницької хіротонії. У відповідь ювіляр подякував за привітання та розповів про роки навчання у Московських духовних школах і знаменні події перших років служіння.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Ювілей хіротонії благочинного.