З веселою колядою до літніх людей

17.01.2015

У світлі Різдвяні дні настоятель Свято-Олександро-Невського храму с. Ягодинка Романівського благочиння ієрей Андрій Кобетяк та півчі кліросу храму завітали до мешканців села із веселою колядою. Різдвяні свята несуть особливо піднесений настрій. Це той неповторний час, коли кожного із повинні наповнювати почуття любові, добра та щирості один до одного.

Безумовно, що особливо радісно свято Різдва та різдвяної коляди для дітей. Але є ще одна категорія людей, для яких цьогорічні новорічно-різдвяні свята пройшли із особливим піднесенням. Це старші літні люди які вже не взмозі самостійно дістатися до храму та розділити разом із усіма добру звістку про народження Богомладенця. Тому хор ягодинського храму разом із настоятелем обійшли всіх таких людей і своєю веселою колядою надали їм святкового настрою. Бабусі та дідусі не могли вимовити радощів. Більшість із них по кілька років не були у храмі та не чули церковного співу та колядок. Побачивши невимовну радість стареньких людей настоятель та хор вирішили зробити такі колядки щорічними.

Ієрей Андрій Кобетяк

З веселою колядою до літніх людей