27.09.2013
Закладка капсули під будівництво нового храму у Мирополі.

26 вересня 2013 року, урочисте архієрейське богослужіння відбулося у Мирополі, доволі немаленькому і мальовничому селищі на окраїні Романівського району Житомирської області. Нарочитою подією цього архіпастирського візиту став святковий чин закладки капсули та наріжнього каменю під будівництво нового храму на честь святителя Миколая, чудотворця Мір Лікійського.

Закладка капсули під будівництво нового храму у Мирополі.Владику Никодима, як поважного гостя, миропільчани зустрічали теплими щирими вітаннями, квітучо простеленою доріжкою та пахучим короваєм. Настоятель парафії, прот. Василій Приймак запросив архієрея на молитву та попросив святительського благословіння.

Після традиційно святкової зустрічі, було звершено соборну Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужив благочинний Романівської округи прот. Ярослав Коверчук та священство району. Закладка капсули під будівництво нового храму у Мирополі.Святкова молитва зібрала чимало прихожан та гостей із сусідніх сіл.

Архієпископ Никодим, по завершенні богослужіння виголосив напутнє слово проповіді, закликав вірян до єднання у молитві, побажав милості та всесильної допомоги Божої.

Насамкінець було звершено уставний чин закладки капсули та наріжнього каменю. Закладка капсули під будівництво нового храму у Мирополі.Для прихожан та жителів селища ця подія надзвичайно урочиста, адже ще одна святиня, дім Божий буде збудований, ще один молитовний осередок вірних повстане у селищі.

На зворотньому шляху до Житомира, Владика Никодим завітав до Свято-Успенського храму районного центру.