Засідання комісії по канонізації святих.

24.05.2013

23 травня 2013 року, з благословення Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, та при його участі відбулося засідання єпархіальної комісії з канонізації святих, на якому було узгоджено порядок заходів, пов’язаних з прославленням священика Павла Гордовського (+ 1919), причисленого до лику місцешанованих святих Житомирської єпархії згідно рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 25 квітня 2013 долі (журнал № 42).

Було вирішено підготувати наступні необхідні документи:

1) Прохання на ім’я Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всія України, про дослідження останків ієрея Павла;

2) Прохання на погодження у Житомирське міськрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області;

3) Прохання на дозвіл виконавчого комітету Житомирської міськради.

Було також вирішено порядок підняття останків, написання ікони, виготовлення раки, друк іконок і брошури, складення служби, запрошення гостей тощо. Днем прославлення має бути 25 серпня 2013 року, у який має відбутись урочиста хресна хода з Іаковлевської церкви у Спасо-Преображенський кафедральний собор.

Секретар єпархіальної комісії з канонізації святих диякон Ігор Кучерук.

Засідання комісії по канонізації святих.