Збори військових священиків

13.11.2014

З 5 по 7 листопада в м. Харкові відбулися збори священиків Української Православної Церкви, що відповідають за пастирську роботу з Збройними Силами України.

В четвер 6 листопада була звершена Божественна літургія в храмі Озерянської ікони Божої Матері Покровського монастиря митрополитом Білоцерківським та Богоуславським Августином в співслужінні митрополита Харьківського і Богодухівського Онуфрія та військового духовенства. Після літургії розпочалася конференція. Тема зборів:"Пастирська опіка військовослужбовців в умовах введення штатного військового духовенства".

Після конференції робота продовжилась в секціях. В зборах від Житомирської єпархії приймав участь протоієрей Стефан Маркевич, керівник відділу Житомирської єпархії по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Збори військових священиків