Збори Житомирського районного благочиння.

04.04.2012
Збори Житомирського районного благочиння.Збори Житомирського районного благочиння.

3 квітня 2012 року, відбулося чергове зібрання Житомирського районного благочиння. Очолив збори благочинний округу прот. Богдан Лядобрук. Одним з головних питань, на який отець благочинний просив звернути увагу, це питання про добросовісне ставлення до служби, багато говорилося про підтримку порядку в храмах і на території навколо, а так само на сільських цвинтарях.

Отець Богдан звернув увагу на обов'язкове дотримання нормативів протипожежної безпеки. Порушувалося питання про церковні реєстраційні документи та належне їх оформлення.

Наприкінці зборів о. Богдан просив молитися про здоров'я прот.Михайла Маркевича, благочинного Руженського району, який в даний час тяжко хворіє.

Прес-служба Житомирського районного округу.