Жителів Семенівської ОТГ: людей поважного віку, самотніх та немічних – привітали з Великоднем і передали освячені паски

19.04.2020

До світлого свята Воскресіння Христового жителям Семенівської ОТГ: людям поважного віку, самотнім та немічним – доставили близько 80-и пасок, які освячені настоятелем Свято-Михайлівського храму с. Хажин протоієреєм Владиславом Асафовим. З ініціативи та за сприяння голови громади Наталії Семенюк спечені символи Великодня розвезли по домівках. Піклуючись про своїх земляків і прагнучи створити для них гарний настрій, подарувавши радість святкування великої події церковного року – Воскресіння Христового, голова Семенівської об’єднаної територіальної громади Наталія Семенюк запропонувала чудову соціальну ініціативу – виготовити паски для літніх людей, тих, хто потребує підтримки чи в силу життєвих обставин залишився сам, хто перебуває на обліку в Центрі надання соціальних послуг Семенівської сільської ради. «Дуже важливо, щоб наші односельці, котрі за волею долі залишилися самотніми або за станом здоров’я неспроможні самі себе доглянути, у ці світлі великодні дні відчули, що не одинокі, що про них дбають, – говорить Наталія Володимирівна. – Святкуємо Великдень удома. Це наша з вами безпека та здоров’я наших близьких».
До світлого свята Воскресіння Христового жителям Семенівської ОТГ: людям поважного віку, самотнім та немічним – доставили близько 80-и пасок, які освячені настоятелем Свято-Михайлівського храму с. Хажин протоієреєм Владиславом Асафовим. З ініціативи та за сприяння голови громади Наталії Семенюк спечені символи Великодня розвезли по домівках. Настоятель Свято-Михайлівського храму с. Хажин протоієрей Владислав Асафов освятив паски і разом із представниками сільської ради побував у жителів, привітавши їх зі святом теплими та щирими словами: «Дана Господом Пасхальна радість перебуває в Церкві Христовій – радість спілкування з Богом, радість любові до ближнього. Пасха Христова має бути в душі… Преподобний Серафим Саровський кожного, хто приходив до нього, зустрічав радісним Пасхальним вітанням: «Радосте моя, Христос Воскрес!» І ці слова лилися з люблячого серця. Преподобний Серафим досяг такого стану чистоти душі, тому що постійно перебував у Великодній радості, Воскреслий Христос жив в його віруючому серці. Нехай святий Серафим Саровський завжди буде для нас прикладом вічної Пасхи». «Істинно святкує Воскресіння той, хто сам воскрес із мертвих діл для справ доброчинності, для віри і любові християнської», – нагадує слова святого праведного Іоанна Кронштадтського отець Владислав. – І ми, православні християни, маємо бути світильниками добра та милосердя, співчуття і любові, щоб світлом наших добрих справ прославляти Воскреслого Христа. Будемо прагнути донести Великодню радість, радість спілкування з Богом до ближніх своїх. «Сильні повинні нести немочі безсилих, а не собі догоджати», – говорив Апостол Павло. Кожен із нас має протягнути руку допомоги ближньому… Велика подяка голові Семенівської ОТГ Наталії Володимирівні за турботу й чуйне ставлення до жителів громади. Нехай Господь віддячить їй та виконуючим обов’язки старост старостинських округів і всім її помічникам Своїми милістю та щедротами та пошле кожному мир, здоров'я і спасіння. Вітаю всіх мешканців ОТГ, всіх жителів с. Хажин зі світлим святом Воскресіння Христового! Нехай Великодня радість увійде у кожну домівку, нехай Всещедрий Господь дарує всім вам любов, тепло і довголіття!»

До світлого свята Воскресіння Христового жителям Семенівської ОТГ: людям поважного віку, самотнім та немічним – доставили близько 80-и пасок, які освячені настоятелем Свято-Михайлівського храму с. Хажин протоієреєм Владиславом Асафовим. З ініціативи та за сприяння голови громади Наталії Семенюк спечені символи Великодня розвезли по домівках. В умовах карантинних обмежень через поширення коронавірусної інфекції протоієрей Владислав Асафов буде звершувати Великоднє Богослужіння в храмі при зачинених дверях, без фізичної присутності парафіян. Священник радить віруючим залишатися вдома, з молитвою покропити святою водою свої Пасхальні кошики, запалити свічки та лампадки і подякувати Богу за Його великі милості.

Прес-служба Бердичівського благочиння
Фото – зі сторінки «Семенівська Громада Культура»
у соціальній мережі «Facebook»