ЖИТОМИР. Митрополит Никодим звершив освячення Престолу та Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі!

17.12.2018

17 грудня 2018 року, в день пам'яті святої великомучениці Варвари, у Свято-Миколаївському храмі міста Житомира (на Смолянці), відбулась святкова соборна Божественна літургія. очолив молитву митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Передували богослужінню урочиста зустріч архієрея та чин освячення головного престолу на честь святителя Мір-Лікійського Миколая.

За чином освячення та святою Євхаристією Владиці співслужили: секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), настоятель храму протоієрей Стефан Періг, а також священики які прибули на спільну молитву.

До святкового архієрейського богослужіння та чину освячення через молитву у храмі долучилось чимало мирян.

Наприкінці літургії Владика звернувся до присутніх із словом проповіді та вітання.