Житомир відвідав Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій.

26.02.2023

25 лютого 2023 року, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі, міста Житомира розпочались урочистості з нагоди Дня народження Керуючого Житомирською єпархією, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима.
Всенічне бдіння у співслужінні духовенства звершили два архієреї: архієпископ Бучанський Пантелеймон та митрополит Житомирський Новоград-Волинський Никодим.

26 лютого місто Житомир відвідав Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Онуфрій. Його Блаженство урочисто зустрічали сотні православних міста Житомира, паломники, гості, духовенство та чернецтво.

Ввійшовши до Спасо-Преображенського кафедрального собору Митрополит Онуфрій очолив служіння святої Євхаристії. Його Блаженству співслужили: керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Баришівський Віктор, архієпископ Білогородський Сильвестр, архієпископ Рівненський і Острозький Пимен, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, єпископ Бишівський Кирил, духовенство Житомирської єпархії та гості у священному сані.

Після читання святого Євангелія Предстоятель звернувся до присутніх із Першосвятительським словом настанови.

У часі богослужіння були піднесені сугубі молитви про мир в Україні, за наших Захисників та військових.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Владика привітав митрополита Никодима «із завершенням ювілейного року», побажавши і надалі гідно служити Господу.

В свою чергу Владика Никодим звернувся із пордячним словом до Предстоятеля, архієреїв, духовенства та усіх присутніх.