22.06.2012

Житомирські паломники відвідають святині у різних куточках України.

Вранці, 22 червня 2012 року, по благословінню архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, відбулися чергові паломницькі поїздки. Від Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Житомира, у різних напрямках, вирушили три автобуси.

Житомирські паломники відвідають святині у різних куточках України.

Перша група паломників відвідає святині Свято-Успенської Почаївської Лаври, інша - святі місця східної України, зокрема Покровський монастир у Золотоноші, Козельщанський монастир Різдва Богородиці та Свято-Успенську Святогірську Лавру. Ще одна паломницька група вирушила до селища Кип'яче, в якому знаходяться цілющі джерела.

Із теплими та напутніми словами, до житомирських прочан, звернувся керівник паломницького відділу Житомиської єпархії, протоієрей Сергій Грицаюк. Благословивши кожного, отець Сергій, побажав з духовною радістю та піднесенням звершити поїздки, в доброму здоров’ї повернутися та принести отриману благодать до своїх домівок.

Паломницький відділ Житомирської єпархії.