13.05.2012

12 травня у храмі Всіх Святих Свято-Пантелеімонівського монастиря у Феофанії відбулося наречення намісника Свято-Різдва Богородиці Глинської пустині архімандрита Антонія (Кріпака) у єпископа Бородянського, вікарія Київської Митрополії.

Чин наречення звершив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у співслужінні митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела, архієпископів: Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, Яготинського Серафима, Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, єпископів: Макарівського Іларія та Броварського Феодосія.

При нареченні архімандрит Антоній звернувся до Блаженнішого Митрополита Володимира та співслужащих Йому архіпастирів зі ставленицьким словом.

Наступного дня, 13 травня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у соборному храмі Свято-Пантелеімонівського монастиря у Феофанії.

Йому співслужили – митрополити: Одеський і Ізмаїльський Агафангел, Черкаський і Каневський Софроній, Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, архієпископи: Бориспільський Антоній, Білогородський Миколай, Сарненський і Поліський Анатолій, Полтавський і Миргородський Филип, Запорізький і Мелітопольський Лука, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим,Житомирський Архіпастир взяв участь у нареченні та єпископській хіротонії намісника Глинської пустині. Яготинський Серафим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, Городницький Олександр, єпископи: Хотинський Мелетій, Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон, Дрогобицький Філарет, Броварський Феодосій, Шепетівський і Славутський Діонісій, голова Синодального інформаційного-відділу відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко, духовенство монастиря.

За богослужінням собор архієреїв висвятив у єпископа Бородянського, вікарія Київської Митрополії, намісника Свято-Різдва Богородиці Глинської пустині архімандрита Антонія (Кріпака) (Згідно з рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви, який відбувся під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира 8 травня 2012 року (журнал №46).

Після відправи Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до висвяченого єпископа зі словом настанови та вручив йому архієрейський жезл, після чого владика Антоній благословив віруючих.

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт УПЦ