Житомирський Архіпастир взяв участь у святковому богослужінні в м. Одеса.

20.10.2012

?17 жовтня 2012 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковому богослужінні, яке звершив Предстоятель Української Православної Церкви в Одесі.

Житомирський Архіпастир взяв участь у святковому богослужінні в м. Одеса.Житомирський Архіпастир взяв участь у святковому богослужінні в м. Одеса.

В Аеропорту Блаженнішого Митрополита Володимира зустрічала делегація Одеської єпархії на чолі з Високопреосвященнішим Агафангелом, митрополитом Одеським і Ізмаїльським.

Цього дня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» Свято-Успенського чоловічого монастиря.

Його Блаженству співслужили: митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, архієпископи Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи Білгород-Дністровський Олексій, Овідіопольський Аркадій, духовенство монастиря та єпархії.

Перед початком богослужіння Первосвятитель молитовно вклонився чудотворному Касперівському образу Пресвятої Богородиці.

Наприкінці Літургії Митрополит Володимир привітав владику Агафангела з 20-річчям перебування на Одеській кафедрі. Також Блаженніший Владика з нагоди 40-річчя від дня народження нагородив єпископа Олексія орденом УПЦ апостола Іоанна Богослова.

Після відправи Владика Володимир оглянув обитель та відвідав братське кладовище, де помолився біля могили свого духовного отця митрополита Бориса (Віка).

Прес-служба УПЦ.

Житомирський Архіпастир взяв участь у святковому богослужінні в м. Одеса.