Житомирський Свято-Успенський архієрейський собор відзначив своє Престольне торжество!

29.08.2019

28 серпня 2019 року, в день свята Успіння Пресвятої Богородиці Житомирський Свято-Успенський архієрейський собор відзначає своє Престольне торжество. З нагоди цього свята сотні православних житомирян та гостей ще з самого ранку почали збиратись у стінах собору.

Перед початком Божественної літургії просто неба було звершено водосвятний молебінь із акафістом. Блище дев'ятої години ранку духовенство та вірні очікували Правлячого архієрея митрополита Житомирського і Новоград-Волинського. Владику зустрічали дітки воскресної школи, котрі привітали архіпастиря зі святом та запросили на літургію.

Під час святої Євхаристії Його Високопреосвященству співслужили священики міста Житомира. На святкову молитву у соборі зібралось близько тисячі вірян.

По завершенні головної частини богослужіння причасники причастились святих Таїн Христових.

Під час урочистого хресного ходу навколо Успенського собору чотири рази читалось Євангеліє та окропляли мирян святою водою.

На закінчення свята Владика Никодим привітав усіх із Успінням Пресвятої Богородиці та Престольним днем древнього храму. Також було відзначено почесними грамотами, орденами і медалями благодійників.

Усі, хто прийшов на молитву у цей день були запрошені до трапези.