Житомиряни колядують та вінчують!

08.01.2015

Для кожного християнина у різдвяний період вінчування та колядки є невід'ємною частиною відзначення свята Різдва Христового. Як щорічно, так і у цей рік, 7 січня в перший день урочистого святкування у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбувся традиційний вечір колядок.

Було відслужено вечірнє богослужіння та зачитано послання Високопреосвященнішого архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, після чого Владика звернувся до священства, вірян та діточок із вітальним словом, в якому закликав підтримуючи різдвяні українські традиції разом колядувати і прославляти народження Спасителя світу.

Першим для присутніх заколядували священики єпархії на чолі із архієреєм. Всього за вечір віряни прослухали колядки у виконанні близько 11 хорів, зокрема виступили корлективи: дитячий хор воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору, дитячий хор воскресної школи Свято-Покровського храму, нижній хор Спасо-Преображенського собору, хор Свято-Миколаївського храму м. Житомира, дорослий хор Свято-Покровського храму, хор Свято-Успенського архієрейського собору, чоловічий хор Свято-Покровського храму, хор Свято-Іаківлівського храму м. Житомира, колектив Свято-Пантелеймонівського лікарняного храму м. Житомира, хор Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору, архієрейський хор Спасо-Преображенського кафедрального собору та інші.

Усі дітки, що були у храмі, під час святкового вечору підходили до Владики, вінчували, колядували, розповідали віршики та отримували із рук архіпастиря солодкі подаруночки. Насамкінець архієпископ никодим подякував усім за присутність, побажав миру і любові кожній родині і сім'ї, а також спільно із вірянами заколядував, роздаючи солодощі усім.

Житомиряни колядують та вінчують!