Звершено чин поховання загиблого Захисника України із Любарщини

11.03.2022

10 березня 2022 року, у четвер першої седмиці Великого посту, у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці в селищі Привітів (Любарський район) відбувся чин похорону загиблого Захисника України Ліщук Василя Вікторовича.

Герой, уродженець села, загинув 24 лютого на 40-му році життя в Донецькій області. Він мужньо, до останнього подиху, захищав Україну від Російського військового вторгнення.

Чин відспівування звершив настоятель храму, протоієрей Олександр Литвинюк.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким спочилого Захисника України. Молимо Бога про Царство Небесне для р. Б Василія. Вічна пам'ять...

Народився Василь Вікторович 18 січня 1983 р в селянській родині Віктора Борисовича та Галини Миколаївни Ліщуків. Серед чотирьох синів, яких виховали батьки, він був другою дитиною в сім’ї. Після закінчення 9 класів Привітівської ЗОШ І-ІІІ ступенів став студентом Новочорторийського державного аграрного технікуму. У 2002 році був призваний до Збройних Сил України. Службу проходив у військових частинах Десни та Чугуєва. Після демобілізації працював в різних організаціях. Мав золоті руки та добре серце.

У 2018 році прийняв рішення продовжити службу в Збройних Силах України. Був зарахований до військової частини, яка дислокувалась в Мирополі. У 2019 році перебував в зоні АТО.