Звершено заупокійну Божественну літургію по спочилому новопредставленому прот. Владиславу Чижевському.

19.04.2023

18 квітня, у вівторок світлої седмиці, благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів) очолив заупокійну Божественну літургію по спочилому новопредставленому прот. Владиславу Чижевському. Співслужили благочинному також священики благочиння.

Після літургії, на могилці спочилого священника, була відслужена панахида по Пасхальному чину.

Царство Небесне нашому собрату прот. Владиславу, нехай Всемилостивий Господь простить всі його гріхи, вільні і не вільні, нехай прийме душу його у Царство Своє, Царство вічного блаженства.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Прес-служба Андрушівського благочиння.