Духівник Житомирської єпархії молитовно відзначив День Ангела

27.07.2022

26 липня 2022 року, у вівторок, Собор Архангела Гавриїла, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, звершив святкову Божественну літургію в Свято-Покровському храмі м. Житомир.

Високопреосвященнішому владиці співслужили: секретар Житомирської єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков), міський благочинний протоієрей Віктор Голубовський та клірики єпархії.

Сьогодні молитовно відзначив день свого Небесного Покровителя духівник Житомирської єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв).

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Наприкінці, владика Никодим звернувся до архімандрита Гавриїла з вітальним словом та закликав на усіх Боже благословіння.