16 січня у Будинку Культури селища Любар відбувся вечір колядок.

19.01.2015

З благословення та ініціативи Високопреосвященнійшого Никодима, архієпископа Житомирського та Новоград-Волинського, розпочався благодійний вечір коляди, присвячений дітям сиротам. Словами привітання благочинного Любарського району протоієрея Миколи Шапіренко і розпочалося це дійство.

У святковій програмі взяли участь, як самодіяльні колективи району, так і хори церковних парафій. На сцені, яка відображала старовинну оселю, один за одним ніби вітаючи господарів, учасники оспівували новонародженого Христа у своїх колядках. Саме тут, ми поринули у минуле наших односельців і зазирнули у той період, коли в кожному домі на великому піднесенні відзначали Різдвяні свята.

Самодіяльні колективи, які були одягнені у яскраві народні вбрання, своїми колядками та щедрівками радо вітали всіх хто прийшов розділити це свято. Церковні хори, самодіяльні колективи і найменші учасники – діти, принесли радість цього свята до кожного серця, хто прийшов подивитись на цю святкову виставу. Колядками ми не тільки возвеселяємось, а насамперед восхваляємо новонародженого Господа нашого Ісуса Христа.

Завершився цей вечір колядок привітанням представника Житомирської єпархії протоієрея Богдана Лядобрук, у якому він висловив вдячність за проведений вечір і побажав всім святкового настрою і добра.

Прес-служба Любарського благочиння.

16 січня у Будинку Культури селища Любар відбувся вечір колядок.