Новости

Богоявлення. Хрещення Господнє. Святкова Божественна літургія у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

19.01.2021

19 січня 2021 року, Українська Православна Церква відзначає свято Богоявлення та Хрещення Господа нашого Ісуса Христа. Подія ця має велике значення для кожної людини, адже саме у святому Хрещенні Бог явив себе у Трійці і став на дорогу служіння людству як Цар, Первосвященик та Пророк.

У Трощі Чуднівського округу відслужили заупокійну службу за покійним настоятелем Свято-Іоанно-Богословського храму.

18.01.2021

16 січня з благословіння Владики Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського в селі Троща Чуднівського округу священики відслужили заупокійну службу за покійним настоятелем Свято-Іоанно-Богословського храму ієреєм Богданом Рибак.

В день Навечір'я Богоявлення митрополит Никодим звершив святу літургію та велике освячення води у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

18.01.2021

18 січня 2021 року, у Навечір'я Богоявлення, в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено чинопослідування Великих часів, а також святкову Вечірню у поєднанні із Божественною літургією святителя Василія Великого. Очолив молитву митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

У неділю перед Богоявленням митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

17.01.2021

17 січня 2021 року, у 32-гу Неділю після П'ятидесятниці, в день пам'яті святих апостолів від 70-ти, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Священної літургії у Житомирському Спасо-преображенському кафедральному соборі.

У суботу перед Богоявленням митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира!

16.01.2021

16 січня 2021 року,у суботу перед святим Богоявленням та Хрещенням Господнім, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі.

Митрополит Никодим привітав з різдвяними святами медичних працівників інфекційного відділення Житомирської міської лікарні №1.

15.01.2021

14 січня 2021 року,митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав інфекційне відділення Житомирської першої міської лікарні.

Митрополит Никодим очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському Тригірському чоловічому монастирі.

15.01.2021

14 січня 2021 року,свята Православна Церква відзначає свято Обрізання Господнє та звершує пам'ять святителя Василія Великого.

Митрополит Никодим відвідав Зимненський Святогірський Успенський монастир на Волині.

12.01.2021

12 січня 2021 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із візитом відвідав Святогірський Зимненський жіночий ставропігійний монастир.

Вітаємо прес-секретаря Бердичівського благочиння з почесною церковною нагородою!

12.01.2021

Благочинний Бердичівського округу Житомирської єпархії Української Православної Церкви архімандрит Варфоломій (Бойков), духовенство та віруючі вітають прессекретаря благочиння Вікторію Кучеряву з отриманням почесної церковної нагороди – ордена святої преподобної Анастасії Київської.

Митрополит Никодим привітав сестер Житомирського Свято-Анастасіївського монастиря із святом Христового Різдва!

12.01.2021

10 січня 2021 року, у Неділю 31-у після П’ятидесятниці? після Різдва Христового, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Житомирський Свято-Анастасіївський жіночий ставропігійним монастир.

Сторінки