Новости

Митрополит Никодим звершив дияконську хіротонію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

15.10.2017

15 жовтня 2017 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Божественну літургію у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму.

Покров Пресвятої Богородиці молитовно відзначили у Попільні

Покров Пресвятої Богородиці молитовно відзначили у Попільні

14 жовтня 2017 року, на величне свято Покров Пресвятої Діви Богородиці у Свято-Миколаївському храмі селища Попільня відбулась урочиста Божественна літургія, на котру зібрались місцеві жителі, прихожани та гості.

Разом із юристом зібрання духовенства Попільнянського благочиння відвідав керівник відділу по міжконфеційним відносинам

14.10.2017

12 жовтня 2017 року, з благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, уповноважений представник Житомирської єпархії по міжконфесійним відносинам та захисту прав віруючих протоієрей Сергій Грицаюк разом з юристом єпархіального відділу Круківською Світланою Антонівною відвідали зібрання духовенства Попільнянського благочиння.

На свято Покров Пресвятої Богородиці у Слободі Романівській піднесли подячні молитви за врожай!

14.10.2017

14 жовтня 2017 року, на свято Покров Пресвятої Богородиці, жителі селища Слобода Романівська зібрались на святкову Божественну літургію до місцевого храму на честь святого рівноапостольного князя Володимира Великого. Богослужіння звершив настоятель протоієрей Максим Тишковець.

Престольне свято відзначила парафія у с. Будичани!

14.10.2017
Престольне свято відзначила парафія у  с. Будичани!

В день свята Покров Пресвятої Богородиці своє престольне свято св'яткує с. Будичани Чуднівського району. Божественну літургію очолив благочинний прот. Андрій Змієвський, якому співслужили священики благочиння. Після літургії відбувся хресний хід навколо храму. В кінці благочинний, отець Андрій розповів історію свята та привітав настоятеля прот.Андрія та жителів села, а тоді настоятель подякував священикам, які приїхали та прихожанам та всім, хто приїхав на свято.

День святого апостола Іоанна Богослова в Новоград-Волинському благочинні.

14.10.2017
День святого апостола  Іоанна Богослова в Новоград-Волинському благочинні.

Відразу в трьох парафіях Новоград-Волинського округу відбулися соборні богослужіння в день пам'яті Апостола Любові.

В день свята Покрови Пресвятої Богородиці Свято-Покровський храм Житомира відзначив Престольне торжество!

14.10.2017

14 жовтня 2017 року, свята Православна Церква тримає пам'ять чудесного явління Пресвятої Діви Богородиці у Влахернському храмі в Константинополі. Пречисту Богоматір у сукупності сотень і тисяч ангелів, яка молила Свого Сина про допомогу людям побачив Христа ради Юродивий Андрій і блаженний Епіфаній. Діва Марія простягнула над людьми, що молились у храмі Свій омофор, тим самим покривши усіх та захистивши від нашестя ворога. Пам'ять про цю величну подію і посильну захисну допомогу Цариці Небесної і називають святом Покров Пресвятої Діви Богородиці.

Апостола Любові вшанували на Ружинщині!

13.10.2017
Апостола Любові вшанували на Ружинщині!

9 жовтня в день пам'яті святого апостола і євангелиста Іоана Богослова в с. Топори та с. Зарудинці Ружинського церковного округу - храмове свято.

Православні обухівчани святкували пам'ять Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова

13.10.2017

Любов Божа об’єднала мешканців с. Обухівки і паломників із м. Житомира, Бердичева та навколишніх сіл, зібравши їх у день пам’яті Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова. Православні віруючі святкували престольне свято храму з понад двовіковою історією.

Престольне свято у селі Скраглівці: вшанування пам’яті Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова

13.10.2017

Дев’ятого жовтня до села Скраглівки стікається православний люд, щоб розділити духовну радість святкування престольного празника. Чудовий осінній день цього року зібрав велику кількість віруючих і священиків трьох єпархій, які вшановували пам’ять Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова.

Сторінки