Новости

Клірик Житомирської єпархії взяв участь у конференція "Духовенство УПЦ у системі військового капеланства (духовенства) України"

19.10.2018

З благословення Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, за ініціативи Синодального відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, 17-го жовтня, на території військової частини Т0300 м. Чом відбулися щорічні збори військових священників України.

СОБРАНИЕ ДУХОВЕНСТВА КОРОСТЫШЕВСКОГО ОКРУГА.

19.10.2018
СОБРАНИЕ ДУХОВЕНСТВА КОРОСТЫШЕВСКОГО ОКРУГА.

18 октября в Свято-Троицком храме г.Коростышева состоялось собрание духовенства Коростышевского округа.

Духовенство Бердичівського благочиння зустрілося на жовтневих зборах!

Духовенство Бердичівського благочиння зустрілося на жовтневих зборах!

З благословення Високопреосвященнійшого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, сімнадцятого жовтня після соборної Божественної Літургії у Свято-Миколаївському соборі відбулися чергові збори духовенства Бердичівського благочиння у приміщенні Недільної школи.
У середу седмиці 21-ї після П’ятидесятниці у головному храмі Бердичева було звершено соборну Божественну Літургію, яку очолив благочинний Бердичівського округу ієромонах Варфоломій (Бойков). На Службі Божій зібралися парафіяни і гості міста. Тетяна Майструк приїхала до рідних із Німеччини і зранку прийшла на Богослужіння: піднести молитви за здоров’я своїх дітей і близьких, за мир та спокій на українській землі і поставити свічку за упокій спочилої матері… Молода матір Олена Бенедюк тримала на руках малятко Вероніку. У День Ангела своєї донечки жінка привела її до прийняття Тіла і Крові Христових. До Таїнств Сповіді та Причастя приступили священики благочиння…

НА ЧЕНЯХІВЩИНІ ОСВЯЧЕНО НОВИЙ ХРАМ - КАПЛИЦЮ!

НА ЧЕНЯХІВЩИНІ ОСВЯЧЕНО НОВИЙ ХРАМ - КАПЛИЦЮ!

14 жовтня, в день свята Покрови Пресвятої Богородиці, з благословіння Високопреосвященнійшого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград - Волинського, відбулося освячення церкви - каплиці в с. Вишпіль Черняхівського округу. Освячення та першу літургію звершив благочинний округу архімандрит Климент (Пінчук). До свята долучилася чисельна місцева громада. Вже за першим богослужінням багато діток причастилися Святих Христових Таїн. Хресна хода та слова подяки від благочинного завершили перший день у духовному житті новоствореної покровської громади.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці!

17.10.2018
Свято Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня, в день шанування свята Покрови Пресвятої Богородиці, у Свято-Миколаївському храмі селища Попільня відбулась святкова Божественна літургія. Богослужіння очолив благочинний Попільнянського району і настоятель парафії протоієрей Петро Лис.

Розпорядження канцелярії Київської Митрополії!

16.10.2018
Розпорядження канцелярії Київської Митрополії!

Зібрання духовенства Ружинського благочиння!

16.10.2018
Зібрання духовенства Ружинського благочиння!

11.10.18р. з благословення Високопреосвященнійшого Никодима митрополита Житомирського і Новоград – Волинського відбулися збори духовенства Ружинського церковного округу, які очолив благочинний району протоієрей Богдан Бабич.

Покрова Божої Матері у храмах Любарського благочиння!

16.10.2018
Покрова Божої Матері у храмах Любарського благочиння!

14.10.18р. повнота Православної Церкви святкує велике свято – Покрова Божої Матері в тому числі і Свято – Покровські храми сіл Бистрик та Княжики Ружинського церковного округу.

Престольне свято у селах Ружинщини!

16.10.2018
Престольне свято у селах Ружинщини!

9 жовтня у день пам’яті апостола і євангеліста Іоана Богослова в с. Заруденці та с. Топори Ружинського церковного округу храмові свята.

В храмах звершувалась Божественна Літургія під час якої підносились сугубі молитви та прохання за збереження єдності Святого Православ’я та за мир в Україні.

Свято продовжилось за трапезою.

Свято-Покровський храм села Мирославки відзначив престольне свято!

16.10.2018
Свято-Покровський храм села Мирославки відзначив престольне свято!

Празник Покрови Пресвятої Богородиці – улюблений в Україні і на Бердичівщині. Престольне свято відзначають п’ять храмів благочиння. Святковим дзвоном Свято-Покровська церква с. Мирославки зустріла парафіян і гостей у цей світлий і радісний день.

Сторінки