МИКОЛАЙ ЧУДОТВОРЕЦЬ - АРХІЄПИСКОП МИР ЛІКІЙСЬКИХ, МОЛИ БОГА ЗА НАС.

01.06.2020
МИКОЛАЙ ЧУДОТВОРЕЦЬ - АРХІЄПИСКОП МИР ЛІКІЙСЬКИХ, МОЛИ БОГА ЗА НАС.

Сьогодні, 22 травня, православна церква вшановує пам»ять святителя Миколая Чудотворця – архієпископа Мир Лікійських, також відомого як Микола Угодник.

Цього дня святкують престольне свято жителі смт. Пулин, адже Свято – Миколаївський храм споруджено у 2008 році і нині він один з найошатніших у Пулинському районі.

У неділю святих отців Першого Вселенського собору митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

01.06.2020

31 травня 2020 року, у Неділю святих отців Першого вселенського собору, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Божественної літургії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Вознесіння Господнє. Божественна літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

28.05.2020

28 травня 2020 року, на сороковий день після Пасхи, у четвер, свята Православна Церква молитовно відзначає подію Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа від землі на небо.

У неділю про сліпого та день пам'яті святих рівноапостольних Кирила та Мефодія митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

24.05.2020

24 травня 2020 року, в Неділю шосту після Пасхи, про сліпого та в день шанування святих рівноапостольних учителів Мефодія і Кирила, святкова Божественна літургія відбулась у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

День пам'яті перенесення мощей святого Миколая Чудотворця з Мир Лікійських у Барі: святковий молебень у с. Слободище.

23.05.2020

У день пам’яті перенесення мощей Святого Миколая Чудотворця з Лікії до італійського міста Барі у Свято-Миколаївському храмі, що будується в селі Слободище, було звершено соборне богослужіння. Водосвятний молебень очолив благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков).

АКТ ВАНДАЛІЗМУ У ВАСИЛІВЦІ.

23.05.2020
АКТ ВАНДАЛІЗМУ У ВАСИЛІВЦІ.

У ніч з 17 на 18 травня 2020 року, відбувся акт вандалізму у селищі Василівка Попільнянського району.

В день пам'яті перенесення мощей святителя Миколая чудотворця митрополит Никодим звершив Божественну літургію та священицьку хіротонію у кафедральному соборі міста Житомира!

22.05.2020

22 травня 2020 року, в день пам'яті перенесення мощей святителя Миколая Мір Лікійських чудотворця митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира

Православні віруючі с. Обухівки зустріли престольний празник Свято-Іоанно-Богословського храму!

22.05.2020
Православні віруючі с.  Обухівки зустріли престольний празник Свято-Іоанно-Богословського храму!

Престольний празник Свято-Іоанно-Богословського храму с. Обухівки зібрав парафіян і паломників із різних куточків Бердичівщини та міста Житомира в день, коли Православна Церква вшановує пам’ять  апостола і євангеліста Іоанна Богослова, який усім своїм життям та працями вчив, що людина без любові не може наблизитися до Бога…

Вітаємо з 27-ю річницею хіротонії благочинного Бердичівського округу архімандрита Варфоломія (Бойкова)!

21.05.2020

Духовенство Бердичівського благочиння та віруючі вітають із Днем священницької хіротонії благочинного Бердичівського округу, настоятеля Свято-Миколаївського собору архімандрита Варфоломія (Бойкова)!

У день пам'яті святого апостола та євангелиста Іоанна Богослова митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста Житомира.

21.05.2020

21 травня 2020 року, в день пам'яті святого апостола та євангелиста Іоанна Богослова у Житомирському Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі відбулась святкова Божественна літургія архієрейським чином.

Сторінки