Зібрання благочинних Житомирської єпархії

Зібрання благочинних Житомирської єпархії

26 травня 2017 року, у тронному залі засідань Житомирського єпархіального управління відбулись травневі збори благочинних та керівників єпархіальних відділів. Очолив зібрання архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

День святителя Миколая в Новоград-Волинському окрузі

День святителя Миколая в Новоград-Волинському окрузі

У Свято- Миколаївських храмах с.Колодянка та с. Гульська соборним чином були відслужені літургії. В селі Колодянка святкову Євхаристію очолив благочинний Новоград-Волинського округу прот. Стефан Маркевич. Благочиний привітав прихожан храму з престольним святом та закликав ревно берегти батьківську віру згідно канонів Православної церкви. Приємно відзначити,що не дивлячись на захоплення новозбудованого храму рік тому прихильниками київського патріархату, настоятель храму ієрей Богдан Стременюк та паства змогли зробити капітальний ремонт в пристосованому приміщенні для молитви.

Свято в с.Піщів

Свято в с.Піщів

21 травня в день пам'яті святого апостола та євангеліста Іоанна Богослова своє друге престольне свято відзначає Свято-Різдво Богородичний храм с.Піщів Новоград-Волинського округу. В цей день Божествену літургію очолив благочинний округу прот.Степан Маркевич. Йому співслужили священники благочиння. По благословенню керуючого Житомирською єпархією Високопреосвященішого Никодима о.Стефан звершив освячення накупольного хреста. Після євхаристії священики та прихожани вирушили хресною ходою до місцешанованого джерела, де звершили освячення води. Настоятель парафії прот.Сергій Матвійчук подякував благочиному, священикам та парафіянам за спільну молитву та запросив на трапезу.

Вознесіння Господнє в с.Слобідка Коростишівського благочиння.

26.05.2017
Вознесіння Господнє в с.Слобідка Коростишівського благочиння.

Святкове соборне богослужіння відбулося в Свято-Никольському храмі с.Слобідка Коростишівського благочиння, настоятелем якого є духівник благочиння митрофорний протоієрей Олександр Строк. Соборне святкування Свята Вознесіння Господнього в селищі є давньою традицією.

Престольне свято відзначили вірні в селі Молочки!

26.05.2017
Престольне свято відзначили вірні в селі Молочки!

25 травня, на свято Вознесіння Господнього своє престольне свято відзначили вірні в селі Молочки Чуднівського округу. Була відслужена літургія, яку очолив благочинний прот. Андрій Змієвський. В своїй проповіді отець Андрій розповів про свято Вознесіння, закликав людей до молитви та привітав настоятеля прот. Михаїла і прихожан храму зі святом. Люди у свою чергу подякували священикам за молитву і за їхній приїзд.

В Овручі вшанували пам'ять святого преподобномученика Макарія Овруцького!

26.05.2017
В Овручі вшанували пам'ять святого преподобномученика Макарія Овруцького!

26 травня 2017 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Овруцьку єпархію УПЦ. В цей день, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Овруч було звершено урочисту літургію на честь пам'яті угодника Божого, святого преподобномученика Макарія архімандрита Овруцького.

Зібрання духовенства Коростишівського округу

25.05.2017
Зібрання духовенства Коростишівського округу

24 травня у день віддання Пасхи Христової священнослужителі Коростишівського благочиння зібралися для спільної молитви. Соборне богослужінні та збори духовенства очолив благочинний архімандрит Яків (Шумов). Богослужіння у день відання Пасхи завжди проходить особливо піднесено. У цьому році священики востаннє вітали один одного та прихожан вічно живими словами Христос воскрес. На завершення Богослужіння отець Яків звернувся до духовенства та прихожан із словами настанови, у яких підсумував 40-денний період пасхалії, ще раз нагадав значення Воскресшого Христа для всіх людей.

Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа. Архієрейське богослужіння у другому кафедральному соборі!

25.05.2017

25 травня 2017 року, Церква Христова відзначає одне із двунадесятих свят, котре є першим після Світлого Воскресіння Господнього - Вознесіння із землі на небо Христа Спасителя.

Відданя свята Пасхи. Архієрейська молитва в Озерному!

24.05.2017
Відданя свята Пасхи. Архієрейська молитва в Озерному!

24 травня 2017 року, Українська Православна Церква відзначає пам'ять угодників Божих, святих рівноапостольних Кирила та Мефодія, вчителів Слов'янських. Також у цей день припадає віддання свята Світлої Пасхи Господньої.

Престольне свято в селі Вільшанка.

24.05.2017
Престольне свято в селі Вільшанка.

24 травня, в день пам'яті святих равноапостольних Мефодія і Кирила, відбулось престольне свято в селі Вільшанка. Так як храм будується, водосвятний молебень з акафістом цим святим був відслужений біля хреста поблизу. Вкінці проповідь сказав духівник Чуднівського благочиння прот. Сергій, який розповів про місію, що зробили святі Кирило та Мефодій та що ми маємо страратись слідувати їхній вірі і ділам.

Сторінки