Новости

Паломництво до Почаївської Лаври викладачів Житомирського інститута медсестринства!

24.06.2017

17-18 червня 2017 року, з багословіння Високопреосвященнійшого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, керівник єпархіального відділу в справах охорони здоров'я, клірик Свято-Успенського архієрейського собору, протоієрей Володимир Ігнатюк з викладачами Житомирського інститута медсестринства звершив паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Село Половецьке зустріло Свято Десятої П’ятниці!

24.06.2017
Село Половецьке зустріло Свято Десятої П’ятниці!

З далеких часів на знак вшанування Божої Матері у селі Половецькому відзначають свято Десятої П’ятниці. Пам’ять народна дбайливо зберігає його історію і традиції. У п’ятницю седмиці 3-ї після П’ятидесятниці у храмі було звершено святкове Богослужіння.

Сповідь Новоград-Волинського благочиння

Сповідь Новоград-Волинського благочиння

23 червня, у 10 п'ятницю після Страсного тижня, Православна церква згадує співстраждання Богородиці біля Голгофського Хреста. Священство Новоград-Волинського округу приступило до загальної сповіді. Божественну Літургію очолив благочинний округу прот. Степан Маркевич у Свято-Успенському храмі с. Несолонь. Після служби відбувся хресний хід навколо храму. Благочинний привітав священиків та їх дружин з прийнятими Таїнствами та подякував настоятелю храму прот. Іоанну Фатичу за організацію служби.

Настоятель Свято-Михайлівського храму с. Маркушів архімандрит Мануїл (Бицик) молитовно відзначив свій День народження

24.06.2017
Настоятель Свято-Михайлівського храму с. Маркушів  архімандрит Мануїл (Бицик) молитовно відзначив свій День народження

Двадцять другого червня настоятель Свято-Михайлівського храму с. Маркушів архімандрит Мануїл (Бицик) молитовно відзначив свій День народження.

ЗУСТРІЧ З ВИХОВАНЦЯМИ БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ

ЗУСТРІЧ З ВИХОВАНЦЯМИ БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ

Романівський дитячий будинок-інтернат є соціально-медичною установою для постійного проживання дітей віком від 5 до 18 років з молодіжним відділенням для молоді віком від 18 до 35 років, що входить, як структурний підрозділ, до складу будинку-інтернату, з вадами фізичного, розумового розвитку та психічними розладами, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування та реабілітаційних послуг.

У селі Бистрику було звершено молебень про дарування дощу спраглій землі

У селі Бистрику було звершено молебень про дарування дощу спраглій землі

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, у храмах Бердичівського благочиння продовжують звершувати молитви про дарування дощу. Двадцять другого червня духовенство Бердичівського благочиння відправило молебень поблизу колодязя серед поля, що неподалiк с. Бистрика.

Здобутки ГО "Батьківський комітет України" в м. Новограді-Волинському

Здобутки  ГО "Батьківський комітет України" в м. Новограді-Волинському

За ініціативою голови ГО "Батьківський комітет України" в м. Новограді-Волинському та за підтримки активних членів організації у центрі міста орендовано сіті-лайт для розміщення протиабортної інформації. На останньому із засідань комітету прот.Сергій Матвійчук проінформував слухачів про досвід фінських педагогів щодо впровадження уроків сексуальної просвіти дітей починаючи з одного року. Священик поділився інформацією та занепокоєнням з приводу того, що Україна планує активну співпрацю з фінськими спеціалістами з даного питання. Вкінці зустрічі голова комітету та присутній благочинний Новоград-Волинського округу прот.Стефан Маркевич відповіли на питання слухачів.

Сільські трудівники Бердичівщини молилися про дарування дощу

Сільські трудівники Бердичівщини молилися про дарування дощу

В усі часи церква підносила молитви про дарування «землі родючості і у всьому всякого достатку та благоденства». І в ці посушливі літні дні у храмах Бердичівського благочиння священнослужителі просять Бога послати дощ. У середу седмиці 3-ї після П’ятидесятниці настоятель Свято-Покровського храму с. Никонівки протоієрей Іоанн Попадич звершив молебень біля криниці у полі.

Парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Реї здійснили паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври

22.06.2017

У вівторок, 20-го червня, група паломників с. Реї здійснила поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври. У далеку путь вирушили дорослі та юні парафіяни у супроводі настоятеля Свято-Петропавлівського храму ієрея Євгена Дзядуха.

Вітаємо!

Вітаємо!

18 червня 2017 року, Колибаба Катерина Олексіївна відсвяткувала свій день народження, їй виповнилось 3 роки. Настоятель Свято-Миколаївського храму, смт. Пулини, протоієрей Василь Ваолосянський, привітав її з днем народження та подарував ікону "Благословіння дітей".

Сторінки