Новости

Митрополит Никодим співслужив Предстоятелю УПЦ за вечірнім богослужінням Страстного Четверга!

25.04.2019

25 квітня 2019 року, у Великий Четвер ввечері, у православних соборах та храмах звершується Утрення із читанням 12-ти страстних Євангелій. Вірні та духовенство стоять із запаленими свічками, які після богослужіння несуть у свої домівки.

Митрополит Никодим очолив літургію Великого Четверга та чин умовіння ніг!

25.04.2019
Митрополит Никодим очолив літургію Великого Четверга та чин умовіння ніг!

25 квітня 2019 року, у Великий Четвер, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Вечірні в поєднанні із літургією святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Озерне. Остання в цьому році Божественна літургія Напередосвячених Дарів у храмі Воскресіння Словущого!

24.04.2019

24 квітня 2019 року, у Велику Середу, духовенство Житомирського районного благочиння на чолі із благочинним округу протоієреєм Димитрієм Новіцьким зібрались на загальне таїнство соборування. Молитву було звершено в храмі на честь Воскресіння Словущого у селищі Озерне.

Що покласти у Великодній кошик?

24.04.2019
Що покласти у Великодній кошик?

Готуємося до Великодня! Світле Христове Воскресіння – головна подія церковного календаря, найдавніше і найважливіше християнське свято. Його зустрічі передує Великий Піст – час для молитви, переосмислення цінностей, покаяння і духовного очищення. Щоб у повній мірі сповнитися радістю Христового Воскресіння, до цього дня слід йти зі світлими думками, помислами та прагненнями. Освячення святкових страв – стародавній звичай Церкви. Що потрібно покласти у Великодній кошик?

Відбулися квітневі збори духовенства Бердичівського благочиння!

24.04.2019
Відбулися квітневі збори духовенства Бердичівського благочиння!

Двадцять третього квітня з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння, які очолив благочинний округу, настоятель Свято-Миколаївського собору архімандрит Варфоломій (Бойков).

Вербна неділя: святкова зустріч священика з вихованцями школи-інтернату!

22.04.2019
Вербна неділя: святкова зустріч священика з вихованцями школи-інтернату!

У Вербну неділю настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» на території Бердичівської міської лікарні протоієрей Роман Бойков привітав вихованців КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» з празником Входу Господнього в Єрусалим і поділився з дітьми святковою радістю.

Святкуємо вхід Господній в Єрусалим!

22.04.2019
Святкуємо вхід Господній в Єрусалим!

У світлий день, коли Православна Церква урочисто відзначає празник Входу Господнього в Єрусалим – свято торжества і радості – віруючі у піднесеному настрої поспішають до храмів.

Через роки та випробування: освячення Хреста на місці колишнього храму у с. Бистрику!

21.04.2019

Двадцятого квітня, у Лазареву суботу – суботу 6-ї седмиці Великого посту, благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) звершив освячення Хреста у с. Бистрику, на місці зруйнованого в роки богоборства Свято-Покровського храму.

Житомир. Митрополит Никодим очолив літургію в честь свята Входу Христового у Єрусалим!

21.04.2019

21 квітня 2019 року, Українська Православна Церква молитовно згадує подію Входу Господнього до Єрусалиму.

У Лазареву суботу митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі!

20.04.2019

20 квітня 2019 року, у суботу про згадку воскресіння праведного Лазаря чотирьохденного у Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі було звершено святу Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого.

Сторінки