Новости

Паломництво одного дня: подорож парафіян Свято-Миколаївського собору м. Бердичева святими місцями Вінниччини

14.09.2021

Незабутню паломницьку поїздку протягом одного дня здійснили парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева. З благословення благочинного Бердичівського округу, настоятеля храму архімандрита Варфоломія (Бойкова) 11-го вересня, коли православні християни вшановують пам’ять про Усікновення глави святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, вони відвідали монастирі Вінниччини. Духовну подорож супроводжувала екскурсовод паломницького відділу благочиння.

У Троковичах пролунав Перший дзвоник у Недільній школі!

14.09.2021
У Троковичах пролунав Перший дзвоник у Недільній школі!

Недільна школа при Троковицькому Свято-Троїцькому храмі спільно з Житомирським представництвом Громадської спілки "Миряни" 12 вересня організувала свято Першого дзвінка, на якому йшла мова про духовний пошук. Темою свята обрали слова: "Знайдіть Бога, і жива буде душа ваша".
Про це повідомляє прес-служба Житомирської єпархії Української Православної Церкви.

Митрополит Никодим взяв участь в освяченні нового храму та святковій літургії у Городницькому Свято-Георгіївському монастирі!

14.09.2021

14 вересня 2021 року,в день пам’яті святого преподобного Симеона Стовпника митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Георгіївський ставропігійний монастир у містечку Городниця, де разом із ієрархами УПЦ взяв участь у святковому богослужінні.

Святковий молебень з акафістом з нагоди престольного свята Житомирської каплиці в честь Олександра Невського!

12.09.2021

12 вересня 2021 року,в день пам'яті святого благовірного князя Олександра Невського у каплиці в честь однойменного святого, що у Житомирському міському центральному парку було звершено святковий молебінь з нагоди престольного свята каплиці.

У неділю 12-ту після П’ятидесятниці митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

12.09.2021

12 вересня 2021 року, в Неділю 12-ту після П'ятидесятниці та день пам'яті святого благовірного князя Олександра Невського митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння святої Божественної літургії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Житомира.

ПОЛЬЩА. Митрополит Никодим взяв участь у святкових урочистостях з нагоди пам'яті священомученика Максима Горлицького!

06.09.2021

6 вересня 2021 року, на запрошення архієпископа Перемишльського і Горлицького Паїсія (Польща) митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святкових урочистостях з нагоди пам’яті святого сщмч. Максима Горлицького (+1914), який входить до Собору Житомирських святих.

У Житомирі вшанували чудотворний образ Божої Матері ПОДІЛЬСЬКА!

05.09.2021
У Житомирі вшанували чудотворний образ Божої Матері ПОДІЛЬСЬКА!

5 вересня 2021 року, в місті Житомирі відбулись святкові урочистості з нагоди шанування чудотворного образу Божої Матері "ПОДІЛЬСЬКА". Святкові богослужіння пройшли у Свято-Успенському архієрейському соборі Житомира, де зберігається святиня.

З Божим благословенням у новий навчальний рік: свято Першого дзвоника у Маркушівській школі

04.09.2021

Свято Першого дзвоника відзвучало світлими мелодіями, привітними посмішками, різнобарв’ям квітів і добрими настановами у Маркушівській школі!

Молитва перед навчанням

03.09.2021
Молитва перед навчанням

Молебень перед початком 2021/2022 навчального року в храмі Різдва Богородиці села Жолобне. 28 вересня 2021 року, в день свята Успіння Богородиці, в храмі Різдва Божої Матері села Жолобне Новоград- Волинського благочиння відслуженний молебень для учнів перед початком 2021/2022 року загальноосвітньої школи.

Священник благословив учнів Бердичівської спеціальної школи Житомирської обласної ради на початок нового навчального року

31.08.2021

Тридцятого серпня настоятель храму Успіння Божої Матері м. Бердичева, храму ікони Божої Матері «Цілителька» на території міської лікарні, клірик Свято-Миколаївського собору м. Бердичева протоієрей Роман Бойков звершив молебень перед початком нового навчального року у Бердичівській спеціальній школі Житомирської обласної ради.

Сторінки