День Знаний в Житомирском районе!

День Знаний в Житомирском районе!

27-го августа, в неделю 12-ю по Пятидесятнице в Свято-Крестовоздвиженском храме с. Быстра житомирского района, по окончании Божественной литургии был отслужен молебен перед началом учебного года. Настоятель храма прот. Александр Троценко благословил детей и их родителей.

Освячення храму у Харліївці!

15.09.2017
Освячення храму у Харліївці!

12 вересня 2017 року, з благословіння Високопреосвященішого Никодима митрополита Житомирського і Новоград—Волинського, благочиним Попільнянського округу прот. Петром Лис було звершино чиню освячння храму на честь Преображення Господнього в с.Харліївка.

Храмове свято в с. Вільнопілля!

15.09.2017
Храмове свято в с. Вільнопілля!

12 вересня в день пам'яті святого благовірного князя Олександра Невського в с. Вільнопілля Ружинського району храмове свято.

Сильні духом прославляють Україну

Сильні духом прославляють Україну

12 вересня в стінах центральної дитячої бібліотеки ім. Олени Пчілки відбувся захід для вихованців недільної школи для дітей з обмеженими фізичними можливостями, що діє при храмі Святих Царських мучеників і страстотерпців міста Новограда-Волинського на тему «Сильні духом прославляють Україну». Присутні щиро вітали учасників чемпіонату світу з армспорту, який проходив у м. Будапешт (Угорщина) 2-9 вересня 2017 року – спортсменок-землячок, активних учасниць недільної школи – ЗАГОРУЙКО ІВАННУ та КОТЮК ОЛЕНУ. Дівчата вибороли два четвертих та одне п’яте місця. Армспортом вони займаються вже п’ять років і їх досягнення з року в рік зростають.

Престольне свято в Ружині!

14.09.2017
Престольне свято в Ружині!

8 вересня 2017 р. в день шанування Володимирської ікони Пресвятої Богородиці в смт. Ружин престольне свято нижнього приділу Свято-Нікольського храму.

Митрополит Никодим привітав Правлячого архієрея Вінницької єпархії із Днем Ангела!

14.09.2017

14 вересня 2017 року, в день церковного Новоліття, день пам'яті преподобного Симеона Стовпника і свято Собору Вінницьких святих у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці відбулася урочиста Божественна літургія, яку завершили митрополити: Вінницький і Барський Симеон, Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та архієпископ Бучанський Пантелеімон з духовенством.

Престольний День храму-каплиці на честь благовірного князя Олександра Невського!

12.09.2017

12 вересня 2017 року, в день пам'яті святого благовірного князя Олександра Невського, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Олександрівський храм-каплицю, що у парковій зоні обласного центру.

Священики Попільнянського благочиння вшанували Соболівську ікону Божої матері!

Священики Попільнянського благочиння вшанували Соболівську ікону Божої матері!

8 вересня 2017 року, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис, на запрошення ігумені Свято—Іверського монастиря матушки Аполінарії взяв участь у святковому богослужінні на честь Соболівської ікони Божої Матері.

Ікона Тихвінської Матері Божої – святиня села Малосілки

Ікона Тихвінської Матері Божої – святиня села Малосілки

Тихвінська ікона Божої Матері є однією з найшанованіших серед Богородичних образів. Вона прославилася багатьма зціленнями та чудесами, їй моляться про здоров'я, благополуччя і щастя дітей, ікона вважається покровителькою немовлят і помічницею у зміцненні родинних стосунків. Тихвінська ікона Божої Матері є святинею Свято-Михайлівського храму с. Малосілки.

Молебень для військових.

Молебень для військових.

8 вересня на базі 12-го інженерного полку міста Новоград-Волинського стартували збори військових.

Понад 300 військовозобов’язаних беруть участь у навчальних зборах підрозділів територіальної оборони.

Сторінки