Новости

Престольне свято у селі Мирославці зібрало на Покрову Пресвятої Богородиці православний люд!

15.10.2019

У село Мирославку прийшло одне з найбільш шанованих у народі свят – Покрови Пресвятої Богородиці – день, осяяний сонячним промінням та любов’ю до Божої Матері. Понад століття лине молитва у Свято-Покровському храмі. З року в рік на Третю Пречисту сюди стікається православний люд, щоб вшанувати Пресвяту Владичицю нашу Богородицю та Приснодіву Марію. Читирнадцятого жовтня на святковому Богослужінні зібралося чимало віруючих із різних куточків Бердичівського благочиння.

«Днесь, благовернии людие, светло празднуем, осеняеми Твоим, Богомати, пришествием…» Престольний празник Свято-Покровського храму у с. Романівці!

15.10.2019

Літопис Свято-Покровського храму с. Романівки пов’язаний з історією села. Протягом декількох століть церква переживала і радісні, і сумні події. Попри випробування та негаразди вистояла і відродилася. Щороку празник Покрови Пресвятої Богородиці збирає людей у храмі – село відзначає велике православне свято.

Митрополит Никодим відвідав ще декілька монастирів Румунії!

15.10.2019
Митрополит Никодим відвідав ще декілька монастирів Румунії!

15 жовтня 2019 року, перебуваючи із візитом у Румунії Керуючий Житомирською єпархією відвідав місто Яси. Митрополит Никодим помолився біля мощей св. Параскеви, Спиридона Тримифунтского та митрополита Іосифа Милостивого. Тут Владика мав зустріч із єпархіальним керуючим архієреєм митрополитом Феофаном.

Храмове свято в селищі Ярунь!

15.10.2019
Храмове свято в селищі Ярунь!

В день Покрови Пресвятої Богородиці храмове свято відзначає парафія селища Ярунь, Новоград-Волинського округу. Божественну літургію очолив благочинний округу прот. Стефан Маркевич.

Свято в селі Косенів!

Свято в селі Косенів!

В день пам'яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова в с.Косенів Новоград-Волинського округу була відслужена соборна Божественна літургія,яку очолив настоятель Свято-Михайлівського храму с. Пилиповичи прот.Андрій Валентюк. Йому спіслужили настоятель храму прот. Володимир Коростятинець та гості у священному сані. Проповідь виголосив настоятель Свято-Різдва Богородичного храму с.Піщів прот. Сергій Матвійчук. Свято завершилося загальною трапезою.

На свято Покрови Богородиці митрополит Никодим очолив Божественну літургію в селищі Пепеуць (Румунія)!

14.10.2019

14 жовтня 2019 року, в день великого свята Покрови Пресвятої Діви Богородиці митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, у рамках своєї паломницької поїздки до Румунії відвідав селище Пепеуць у повіті Ковасна.

У свято Покрови Пресвятої Богородиці настоятель храму ікони Божої Матері «Цілителька» протоієрей Роман Бойков молитовно відзначив День Ангела

14.10.2019

Чотирнадцятого жовтня, у світлий час, коли православний люд святкує Покров Пресвятої Богородиці, Свята Церква вшановує пам’ять Преподобного Романа Солодкоспівця, котрий написав велику кількість кондаків на Господні та Богородичні свята, які донині звучать на Богослужіннях. Чотирнадцятого жовтня настоятель храму ікони Божої Матері «Цілителька» на території Бердичівської міської лікарні протоієрей Роман Бойков молитовно відзначив День Ангела.

Митрополит Никодим продовжує паломництво Румунією!

14.10.2019
Митрополит Никодим продовжує паломництво Румунією!

13 жовтня 2019 року, у неділю 17-ту по П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив воскресну Божественну літургію у Нямецькому чоловічому монастирі (Румунія).

Митрополит Никодим відвідує Румунію!

12.10.2019
Митрополит Никодим відвідує Румунію!

12 жовтня 2019 року, у суботу 17-ї седмиці по П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим розпочав свій візит до Румунії.

Дерганівка. Митрополит Никодим очолив Божественну літургію у Різдво-Богородичному храмі!

11.10.2019

11 жовтня 2019 року, у п'ятницю 17-ї седмиці по П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Ружинське благочиння житомирської єпархії. Його Високопреосвященство очолив Божественну літургію у Свято-Різдво-Богородичному храмі села Дерганівка.

Сторінки