Андрушівку об'їхали із молитвою проти епідемії!

30.03.2020
Андрушівку об'їхали із молитвою проти епідемії!

В неділю, після служби, настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму Андрушівки, протоієрей Миколай Клим'юк, провів хресну хода на автомобілях. Прихожани з настоятелем та іконою Покрови Пресвятої Богородиці об'їхали все місто і просили захистити жителів від інфікування. Хресну ходу було проведено з дотриманням санітарних норм та карантинних мір, чинних на даний час.

Богослужіння у Свято-Троїцькому храмі м. Бердичева під час карантину

м

Під час карантину, який ввели в Україні у зв’язку з пандемією коронавірусу Covid-19, богослужіння в парафіях Бердичівського благочиння правлять із дотриманням необхідних заходів безпеки. У неділю 29-го березня настоятель Свято-Троїцького храму м. Бердичева протоієрей Михаїл Гоюк звершив Божественну Літургію, яку віруючі слухали, перебуваючи на подвір’ї біля церкви.

Митрополит Никодим разом із духовенством об'їхав Житомир з Подільською іконою Божої Матері та мощами святителя Луки Кримського!

29.03.2020

29 березня 2020 року, в четверту Неділю Великого посту, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим разом із духовенством Свято-Успенського архієрейського собору об'їхали межі міста Житомира та головні вулиці із святинями та молитвою проти розповсюдження пандемії.

Недільне богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Житомира!

29.03.2020
Недільне богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Житомира!

29 березня 2020 року, в четверту Неділю Великого посту, день пам'яті святого преподобного Іоанна Ліствичника митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію Василія Великого в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

В Андрушівському благочинні відбулися автомобільні хресні ходи!

В Андрушівському благочинні відбулися автомобільні хресні ходи!

22 березня 2020 року, в Неділю Хрестопоклонну та день пам'яті святих сорок мучеників Севастійських, в Андрушівському благочинні кожного села, відбулися автомобільні хресні ходи, в запобіганні поширення вірусної інфекції.

У Попільні моляться проти розповсюдження епідемії!

У Попільні моляться проти розповсюдження епідемії!

Кожного дня, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, благочинний Попільнянського округу, протоієрей Петро Лис, звершує молебінь проти розповсюдження епідемії, молиться за здоров'я та одужання усіх хворих, а також за медичних працівників. Молебінь відбувається у Свято-Миколаївському храмі смт. Попільня.

В УПЦ будуть піднесені посилені молитви за медиків! ЦИРКУЛЯР, + прохання!

В УПЦ будуть піднесені посилені молитви за медиків! ЦИРКУЛЯР, + прохання!

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на сугубій єктенії за Божественними літургіями впродовж карантину виголошуватимуться прохання за медичних працівників. Про це повідомляє Канцелярія Київської Митрополії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Житомир об'їхали з іконою княгині Ольги та Животворящим Хрестом Господнім!

23.03.2020
Житомир об'їхали з іконою княгині Ольги та Животворящим Хрестом Господнім!

23 березня 2020 року, у понеділок четвертої седмиці Великого посту, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, настоятель Свято-Ольгинського храму міста Житомира протоієрей Діонісій Грицаюк та настоятель Свято-Миколаївського храму с.Вертокіївка протоієрей Анатолій Вільдеман звершили об'їзд міста Житомира.

Боротьба проти епідемії: духовенство Свято-Успенського собору об'їхали Житомир із чудотворною іконою та Животворящим Хрестом!

23.03.2020

22 березня 2020 року, в Неділю Хрестопоклонну та день пам'яті святих сорок мучеників Севастійських, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, духовенство Свято-Успенського архієрейського собору об'їхали межі міста Житомира та його центральні вулиці із чудотворним образом Божої Матері "Подільська".

Недільна літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Житомира!

23.03.2020
Недільна літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Житомира!

22 березня 2020 року, в Хрестопоклонну Неділю і день пам'яті святих сорок мучеників Севастійських, у Спасо-Преображенсьому кафедральному соборі міста Житомира відбулась Божественна літургія святителя Василія Великого.

Сторінки