Митрополит Никодим відвідує Болгарію!

06.12.2019
Митрополит Никодим відвідує Болгарію!

6 грудня 2019 року, з благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим розпочав свій офіційний візит у Болгарію.

Заява Священного Синоду УПЦ щодо останніх подій у сфері міжправославних відносин!

06.12.2019

Вимушені констатувати, що внаслідок антиканонічних дій Константинопольського Патріархату в Україні, а також у зв’язку з прийняттям у спілкування Предстоятелями Елладської та Олександрійської Православних Церков розкольницької «Православної Церкви України», ситуація у світовому Православ’ї значно погіршилася, і розділення між Помісними Православними Церквами поглибилося не лише на адміністративному, але й на духовному рівні — тобто на рівні спілкування в Таїнствах.

ЦИРКУЛЯР Священного Синоду УПЦ від 6 грудня 2019 року!

06.12.2019
ЦИРКУЛЯР Священного Синоду УПЦ від 6 грудня 2019 року!

6 грудня 2019 року, під головуванням Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія у Києво-Печерській Лаврі відбулось чергове засідання Священного Синоду УПЦ.

У день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста Житомира!

04.12.2019

4 грудня 2019 року, у двунадесяте свято Введення Пресвятої Богородиці в храм Єрусалимський, архієрейське богослужіння відбулось у Житомирському Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі на Замковій горі.

У Свято-Успенському архієрейському соборі відбулась загальна сповідь та соборна літургія духовенства Житомирського міського благочиння!

03.12.2019

3 грудня 2019 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира на Подолі відбулась соборна Божественна літургія духовенства Житомирського міського благочиння.

У неділю ввечері митрополит Никодим звершив Акафіст чудотворній Подільській іконі Божої Матері в Свято-Успенському архієрейському соборі Житомира!

01.12.2019

1 грудня 2019 року, у недільний вечір, у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира на Подолі було звершено акафіст Пресвятій Богородиці, перед Її чудотворною іконою "Подільська".

У неділю 24-ту після П'ятидесятниці Митрополит Никодим звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському соборі міста Житомира!

01.12.2019

1 грудня 2019 року, у 24-ту Неділю після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Вихованці Недільної школи «Іскринка» при храмі на честь ікони Божої Матері «Цілителька» віншували директора Бердичівської міської лікарні в День її народження

28.11.2019

Двадцять сьомого листопада вихованці Недільної школи «Іскринка» при храмі на честь ікони Божої Матері «Цілителька» концертною програмою привітали з Днем народження директора КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради Ларису Бабікову.

Священик привітав трудівників с. Бистрика з Днем працівників сільського господарства України!

28.11.2019

В один із листопадових днів настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Владислав Асафов привітав із професійним святом працівників сільського господарства с. Бистрика.

Собор Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних в Новоград-Волинському окрузі.

25.11.2019

В двох парафіях Новоград-Волинського округу пройшли соборні служби з нагоди храмового свята:с.Груд та Пилиповичі.

Сторінки