«Весна іде наповнена чудес… Христос Воскрес!»

«Весна іде наповнена чудес… Христос Воскрес!»

Ось і прийшла найпрекрасніша пора року - весна. І саме з нею приходить в наші оселі найголовніше свято усіх християн – Великдень.

19 квітня центральна дитяча бібліотека міста Новограда-Волинського запросила своїх читачів та гостей на великодню зустріч «Весна іде наповнена чудес… Христос Воскрес!».

Праздничная Божественная литургия в с. Быстра.

24.04.2017
Праздничная Божественная литургия в с. Быстра.

17 апреля, на второй день праздника Пасхи в Свято- Крестовоздвиженском храме с. Быстра состоялась праздничная Божественная литургия. Службу возглавил настоятель храма протоиерей Александр Троценко. По завершению крестного хода перед прихожанами с поздравительным концертом выступили ученики местной воскресной школы. Отец Александр сердечно поблагодарил и поздравил всех с праздником Светлого Христова Воскресения!

Архієрейська літургія у Неділю Антипасхи

24.04.2017
Архієрейська літургія у Неділю Антипасхи

23 квітня 2017 року, у Неділю Антипасхи, Фомину архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у храмі в честь праведного Никодима, у приміщенні Житомирського єпархіального Управління.

Архієпископ Никодим звершив святу Літургію в Успенському храмі смт. Романів.

22.04.2017
Архієпископ Никодим звершив святу Літургію в Успенському храмі смт. Романів.

22 квітня 2017 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив свій архіпастирський візит в Романівське благочиння Житомирської єпархії та очолив Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого у храмі в честь Успіння Пресвятої Богородиці в районному центрі. Богослужіння відбулось пасхальним чином.

Андрушівка. Божественна літургія архієрейським чином!

Андрушівка. Божественна літургія архієрейським чином!

21 квітня 2017 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав містечко Андрушівка, яке являється одним із районних центрів Житомирської єпархії. У місцевому храмі в честь Різдва Пресвятої Богородиці Його Високопреосвященство очолив святкову Божественну літургію пасхальним чином.

Архієпископ Никодим очолив Божественну літургію у співслужінні благочинних Житомирської єпархії!

20.04.2017

20 квітня 2017 року, у Світлий Четвер Великодніх днів, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась урочиста Божественна літургія пасхальним архієрейським чином. Очолив Євхаристичну молитву керуючий архієрей - Високопреосвященніший архієпископ Никодим.

Святкова літургія в Свято-Троїцькому храмі м. Коростишів.

20.04.2017
Святкова літургія в Свято-Троїцькому храмі м. Коростишів.

В Світлий Понеділок Великої Пасхи, в Свято-Троїцькому храмі міста Коростишіва відбулася святкова літургія. Очолив літургію настоятель храму протоієрей Леонтій Кравчук у співслужінні протоієрея Валерія Строка.

«Великдень - величне свято»

20.04.2017
«Великдень -  величне свято»

Саме про величність даної події говорили на заході «Великдень – величне свято», який був проведений 10 квітня Новоград-Волинським міськрайонним відділом з питань пробації разом з настоятелем Свято-Різдва Богородичного храму с.Піщів протоієреєм Сергієм Матвійчуком.

Пасхальное соборное служение духовенства Пулинского благочиния!

20.04.2017
Пасхальное соборное служение духовенства Пулинского благочиния!

18 апреля 2017 года, духовенство Пулинского благочиния, отслужили соборно праздничную Божественную Литургию. Богослужение состоялось в пгт. Пулины, Свято-Никольском храме, и возглавил его благочинный округа протоиерей Василий Волосянский. Пасхальной радостью священники делились друг с другом, смолящимися в храме прихожанами.

Пасха Христова у Попільні!

20.04.2017
Пасха Христова у Попільні!

У перший день Світлого Христового Воскресіння, у Свято-Миколаївському храмі смт. Попільня відбулось нічне Пасхальне богослужіння, яке розпочалось із зустрічі благодатнього вогню.

Сторінки